LEXXUS-PREDAJ 5i byt s vysokými stropmi v centre mesta,BA I.,144,80 m2 - LEXXUS, a.s.

PREDAJ 5i byt s vysokými stropmi v centre mesta,BA I.,144,80 m2

Predaj, Bratislava - Staré Mesto

rozloha 5
5 a viac izbový byt
rozloha 144.8 m²

5 a viac izbový byt na predaj v Starom Meste, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka exkluzívne na predaj veľký 5 izbový mestský byt s vysokými stropmi po rekonštrukcii v centre mesta priamo pri Hurbanovom námestí hneď na začiatku Obchodnej ulice, BA I., Staré Mesto, výmera bytu 144,50 m2, poschodie 1/2, 2 NP., vlastné kúrenie - plynový kotol, pôvodné veľké repasované drevené dvojité okná, repasované drevené zárubne a interiérové dvere, 2 byty na poschodí, spolu 6 bytov + nebytové priestory na prízemí.

POPIS: vstupná predsieň a komunikačná chodba, samostatné WC, sklad, priestranná kuchyňa s rohovou KL na mieru so vstavanými spotrebičmi a jedálenskou časťou, 4x nepriechodná izba, 1x priechodná izba s východom na balkón, kúpeľňa so sprchovým kútom, vaňou a WC.

Byt je po rekonštrukcii: menené podlahy, repasované interiérové dvere a zárubne, vysoké stropy, menené rozvody vody a kompletná elektroinštalácia, kamerový systém,
alarm, funkčný domový elektro vrátnik so vstupnou mrežou, plynový kotol, v časti bytu znížené stropy s bodovým osvetlením, laminátové parkety, menená sanita v sociálnych priestoroch.

Veľmi dobrý stav budovy, menená predná aj bočná fasáda, menená strecha s realizáciou podkrovných bytov.
K predmetnému bytu kupujúci nadobúda aj podiel k priľahlému pozemku, ktorý sa nachádza v uzatvárateľnom vnútornom dvore s bezplatnou možnosťou parkovania pre 1 vozidlo majiteľa bytu s povolením vstupu cez pešiu zónu.

Bytový dom je situovaný na začiatku Obchodnej ulice v bezprostrednej blízkosti vstupu do pešej zóny historického centra, výborná poloha a občianska vybavenosť.
V pešej dostupnosti MHD, pošta, obchody, služby, reštaurácie.


Byt je momentálne využívaný na kancelárske účely (spisovňa, skriňový systém s prekladom vrátane statického posudku, štrukturovaná kabeláž) a zariadený kancelárskym nábytkom.

Všetky izby sú priestranné, byt má svojou dispozíciou a výmerou veľký potenciál a ponúka kupujúcemu širokú škálu možností využitia- vlastné mestské bývanie, sídlo firmy, kancelárske účely respektíve na účely prenájmu napr. formou Airbnb, čiastočne aj na HÚ, voľný dohodou.

TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Bratislava - Staré Mesto, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-570

Podrobné informácie

vrátane provízie
1 / 2
144.8 m²
po rekonštrukcii
vonkajšie
drevené
južná

Napíšte nám