EXKLUZÍVNE - PREDAJ NADŠTANDARDNÝ 4-IZ. RD SITUOVANÝ PRIAMO PRI JAZERE - LEXXUS, a.s.
IMG_8310_Lr.jpg
IMG_8312_Lr.jpg
IMG_8301_Lr.jpg
IMG_8308_Lr.jpg
+ 6 IMG_8300_Lr.jpg

EXKLUZÍVNE - PREDAJ NADŠTANDARDNÝ 4-IZ. RD SITUOVANÝ PRIAMO PRI JAZERE

Predaj, Hrubá Borša

rozloha Rodinný dom
4-izbový
rozloha 120 m²
ulica .

Rodinný dom na predaj v lokalite Hrubá Borša v Senci

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 4-IZBOVÝ DVOJPODLAŽNÝ RD SITUOVANÝ PRIAMO PRI JAZERE V NOVOVYTVORENEJ LOKALITE GREEN RESORT V SRDCI GOLFOVÉHO AREÁLU, HRUBÁ BORŠA

Rozloha:
zastavaná plocha: 69 m2
úžitková plocha: 120 m2
pozemok: 274 m2

Charakteristika:
Lokalita Hrubá Borša sa čoraz viac stáva vyhľadávanou lokalitou pre klientov, ktorý vyhľadávajú moderné a zároveň pokojné bývanie v príjemnou prostredí mimo hlavného mesta, no zároveň s dobrou a rýchlou dostupnosťou do Bratislavy a na diaľnicu.
Zabudnite na bývanie na jednotvárnej ulici jedného zo satelitných mestečiek pri Bratislave. Nalaďte sa na nový životný štýl v srdci golfového areálu "GREEN RESORT" Hrubá Borša. Objavte s nami toto krásne miesto, kde sa budete cítiť príjemne počas celého roka. Ponúkame vám ideálny priestor nielen pre nadšencov golfu, ale každého, kto má rád dostatok životného priestoru.
Rodinný dom bol skolaudovaný v roku 2018, je postavený z tehly a zateplený 20 cm polystyrénom, strop je drevený trámový a zastrešený plochou strechou.
Dispozične je RD veľmi dobre riešený, pretože sa jedná o dvojpodlažný RD, kde denná časť je oddelená od nočnej. Dolné podlažie RD tvorí svetlá priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálenským kútom s priamym vstupom na terasu a do záhrady, kde zasa je priamy vstup do jazera.
V dome je elektrické podlahové kúrenie a v každej izbe sú termostaty, kde si môžete ľubovoľne navoliť Vami požadovanú teplotu v každej miestnosti samostatne no taktiež máte k dispozícií 4 klimatizačné jednotky, ktoré Váš domov v letných mesiacoch príjemne ochladia.
Dom je napojený na verejný vodovod, ale tiež máte k dispozícií kopanú studňu, ktorú využijete celoročne na závlahu trávnika, a tak ušetríte aj na mesačných nákladoch.
Terasový priestor domu tvorí krásne rozkvitnutá zeleň po obidvoch stranách.
Na pozemku bol dodatočne vybudovaný záhradný domček, ktorý je priestranný a slúži aj ako úložný priestor pre bicykle či lyže.


- priestranný 4-izbový RD
- novostavba (kolaudácia) 2018
- denná časť oddelená od nočnej
- priestranná presvetlená obývačka s výhľadom priamo na jazero
- elektrické podlahové kúrenie (termostaty v každej izbe)
- vlastná studňa
- trávnik so závlahou
- 4x klimatizácia
- predpríprava na alarm
- drevená terasa
- pozemok 274 m2
- priamy vstup do jazera
- záhradný domček
- 2x parkovacie miesto pred domom

Dispozícia RD:
1. NP -vstupná chodba - priestranná obývacia izba s kuchyňou a jedálenským kútom - tech. miestnosť - hosťovská toaleta s umývadlom
2. NP - 2x samostatná izba - spálňa s krásnym výhľadom na jazero - kúpeľňa s vaňou a toaletou - veľká vstavaná rolldor skriňa na chodbe.

Lokalita:
Lokalita svojou polohou poskytuje ľuďom moderné bývanie v srdci prírody. Dominantou Hrubej Borše je krásna cukráreň a kaviareň Family café, či reštaurácia CLUBHOUSE, kde si môžete po náročnom dni posedieť v príjemnom prostredí s priateľmi. V blízkosti nájdete potraviny, škôlku, reštauráciu, fitnes centrum, športový areál, kozmetiku, kaderníctvo a pod., tiež golfové ihrisko či jazdeckú školu.

Viac info: 0918 965 881

Cena nehnuteľnosti: 330.000,- €
TOPPONUKA

Video

Poloha nehnuteľnosti na mape

., Hrubá Borša, Senec, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

Veronika Juríková

Veronika Juríková

senior real estate consultant

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

+421 918 965 881

veronika.jurikova@lexxus.sk Maklér má 12 ponúk

VJ-377

Podrobné informácie

120 m²
úplne prerobený
vlastné vyhradené
plastové

Napíšte nám