LEXXUS-JEDINEČNÝ 1i byt s veľkou TERASOU, 46,89m2 - LEXXUS, a.s.

JEDINEČNÝ 1i byt s veľkou TERASOU, 46,89m2

Predaj, Bratislava - Petržalka

rozloha 1
1-izbový byt
rozloha 46.89 m²
ulica Zuzany Chalupovej

1-izbový byt na predaj v Petržalke, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka exkluzívne na predaj JEDINEČNÝ 1 izbový byt s VEĽKOU TERASOU v obľúbenom a žiadanom projekte SLNEČNICE – zóna MESTO v bytovom dome A 2, BA V., ul. Zuzany Chalupovej, K NASŤAHOVANIU 01/2019,

Poschodie 6/12, 7.NP, 2x výťah
Celková výmera 46,89 m2, vnútorná plocha bytu 28,53 m2 + priestranná terasa 18,36 m2.

POPIS: vstupná chodba (3,67 m2), kúpeľňa s toaletou , sprchovým kútom a radiátorom (4,69 m2), obývacia izba s kuchynským kútom a predprípravou na KL (20,17 m2), terasa (18,36 m2).

Cena zahŕňa štandardné vybavenie: bezpečnostné vstupné dvere, interiérové dvere a zárubne, podlahy- laminátové parkety a dlažba, sanita, veľké plastové okno s izolačným dvojsklom, audio vrátnik.

Orientácia bytu na svetové strany- JUH.

Predmetný byt je výnimočný veľkou terasou, ktorá poskytuje majiteľovi panoramatický výhľad na lužné lesy a Rakúsko. Na terase sú vysadené tuje so závlahovým systémom. Orientácia bytu je do upraveného uzavretého átria s parkovou úpravou, ktorý slúži majiteľom bytov v danom objekte A2.

Novovzniknutá moderná štvrť ponúka pre obyvateľov kombináciu mestského spôsobu bývania s výbornou občianskou vybavenosťou a dopravnou dostupnosťou a zároveň blízkosti prírody neďalekých lužných lesov a cyklistickej hrádze.

Súčasťou projektu je už funkčné lokálne obchodné centrum SLNEČNICE MARKET (napr. Billa, lekáreň, 101 Drogérie, trafika) a farmárska tržnica Trch- (napr. gastro prevádzky, predaj zeleniny a ovocia, syrov, kvetinárstvo). Súčasťou objektu je aj športové centrum Leon.

Výborná dopravná dostupnosť a napojenie do centra mesta (MHD, v budúcnosti električka, Dolnozemská ul., Panónska ul., diaľničný obchvat),
aj na HÚ, K NASŤAHOVANIU IHNEĎ.Cena predmetného bytu s terasou v štandardnom vyhotovení je 114.900,- EUR + vlastné vyhradené parkovanie - vnútorné garážové státie (cena dohodou).


TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Zuzany Chalupovej, Bratislava - Petržalka, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-506

Podrobné informácie

vrátane provízie
6 / 12
46.89 m²
pôvodný
18.36 m²
vlastné vyhradené
plastové
východná

Napíšte nám