LEXXUS-PREDAJ 1i byt s balkónom, Slnečnice zóna Mesto A2, 34,99 m2 - LEXXUS, a.s.

PREDAJ 1i byt s balkónom, Slnečnice zóna Mesto A2, 34,99 m2

Predaj, Bratislava - Petržalka

rozloha 1
1-izbový byt
rozloha 34.99 m²
ulica Zuzany Chalupovej

1-izbový byt na predaj v Petržalke, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka exkluzívne na predaj 1 izbový byt s veľkým balkónom v obľúbenom a žiadanom projekte SLNEČNICE – zóna MESTO v bytovom dome A 2, BA V., ul. Zuzany Chalupovej, K NASŤAHOVANIU 05/2019,

Poschodie 8/12, 9.NP, 2x výťah.
Celková výmera 34,99 m2, vnútorná plocha bytu 28,87 m2 + veľký balkón 6,12 m2.

POPIS: vstupná chodba (3,67 m2), kúpeľňa s toaletou , sprchovým kútom a radiátorom (4,69 m2), obývacia izba s kuchynským kútom a predprípravou na KL (20,51 m2), balkón (6,12 m2).

Cena zahŕňa štandardné vybavenie: bezpečnostné vstupné dvere, interiérové dvere a zárubne, podlahy- laminátové parkety a dlažba, sanita, veľké plastové okno s izolačným dvojsklom, audio vrátnik.

Orientácia bytu na svetové strany- JUH.
Predmetný byt je výnimočný poschodím a orientáciou, ktorá poskytuje majiteľovi panoramatický výhľad na lužné lesy a Rakúsko. Orientácia bytu je do upraveného uzavretého átria s parkovou úpravou, ktorý slúži majiteľom bytov v danom objekte A2.

Novovzniknutá moderná štvrť ponúka pre obyvateľov kombináciu mestského spôsobu bývania s výbornou občianskou vybavenosťou a dopravnou dostupnosťou a zároveň blízkosti prírody neďalekých lužných lesov a cyklistickej hrádze.

Súčasťou projektu je už funkčné lokálne obchodné centrum SLNEČNICE MARKET (napr. Billa, lekáreň, 101 Drogérie, trafika) a farmárska tržnica Trch- (napr. gastro prevádzky, predaj zeleniny a ovocia, syrov, kvetinárstvo). Súčasťou objektu je aj športové centrum Leon.

Výborná dopravná dostupnosť a napojenie do centra mesta (MHD, v budúcnosti električka, Dolnozemská ul., Panónska ul., diaľničný obchvat),
aj na HÚ, K NASŤAHOVANIU 04/2019.Cena predmetného bytu s balkónom v štandardnom vyhotovení je 99.900,- EUR + vlastné vyhradené parkovanie - vnútorné garážové státie (cena dohodou).


TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Zuzany Chalupovej, Bratislava - Petržalka, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-507

Podrobné informácie

vrátane provízie
8 / 12
34.99 m²
pôvodný
6.12 m²
vlastné vyhradené
plastové
východná

Napíšte nám