LEXXUS- PREDAJ 1i byt s loggiou, novostavba NUPPU, REZERVOVANÉ - LEXXUS, a.s.

PREDAJ 1i byt s loggiou, novostavba NUPPU, REZERVOVANÉ

Predaj, Bratislava - Ružinov

rozloha 1
1-izbový byt
rozloha 38.33 m²
ulica Mlynské nivy 80A

1-izbový byt na predaj v Ružinove, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka exkluzívne na predaj 1 izbový byt s veľkou loggiou a pivnicou v kvalitnom projekte NUPPU - bytový dom Tulppaani renomovanej fínskej spoločnosti YIT, poschodie 5/6, celková výmera 44,13 m2, vnútorná plocha bytu 36,49 m2 + loggia 5,80 m2 + pivničná kobka 1,84 m2, kolaudácia 03/2019, k nasťahovaniu 05/2019.

POPIS: vstupná chodba (6,61 m2), obývacia izba (19,84 m2), kuchynský kút (5,77 m2), kúpeľňa (4,27 m2), loggia (5,80 m2).

Celková cena zahŕňa kvalitný štandard: plastové okná s izolačným trojsklom, laminátové parkety EGGER EUROclic 7 mm, keramická dlažba a obklady, sanita- umývadlo s batériou GROHE , smaltovaná vaňa KALDEWEI s nástennou vaňovou batériou GROHE, príprava na napojenie pračky, bezpečnostné vstupné dvere v oceľovej zárubni, interiérové dvere s nerezovým kovaním, zásuvky a spínače bielej farby, domový vrátnik- domáci audiotelefón, panelové vykurovacie telesá, v kúpeľni rebríkové vykurovacie teleso, predpríprava na kuchynskú linku respektíve spotrebičea predpríprava pre montáž diaľkovo ovládaných exteriérových žalúzií.


Výborná poloha a občianska vybavenosť: v pešej dostupnosti MHD, obchody, reštaurácie, autom 10 min. do centra mesta, veľmi dobré napojenie na dopravné uzly.
Projekt disponuje vlastným súkromným dvorom, ktorý zahŕňa rozsiahly park so zeleňou, oddychové, spoločenské, fitness a športové zóny- multifunkčné ihrisko a stolnotenisové stoly. Majiteľ má k dispozícii taktiež veľkú spoločenskú miestnosť s fitness zónou.

Príjemné prostredie s príslušenstvom a upraveným okolím projektu zaručuje kvalitné bývanie pre moderných ľudí v obľúbenej mestskej časti Ružinov,

Projekt NUPPU vytvára svojím originálnym architektonickým riešením a úpravou okolia priestor plný energie a nápadov v novom centre Prievozu predpoklady na aktívny a kvalitný život.

K bytu je možné dokúpiť garážové státie vo výmere 13,13 m2 v suteréne objektu za cenu 16.000,-EUR

Možnosť financovania aj na HÚ.TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Mlynské nivy 80A, Bratislava - Ružinov, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-519

Podrobné informácie

vrátane provízie
5 / 6
38.33 m²
pôvodný
5.80 m²
vlastné vyhradené
plastové
západná

Napíšte nám