LEXXUS-PREDAJ 1i byt, Slnečnice zóna Mesto A3, 31,16 m2 - LEXXUS, a.s.

PREDAJ 1i byt, Slnečnice zóna Mesto A3, 31,16 m2

Predaj, Bratislava - Petržalka

rozloha 1
1-izbový byt
rozloha 31.16 m²
ulica Zuzany Chalupovej

1-izbový byt na predaj v Petržalke, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka exkluzívne na predaj 1 izbový byt s veľkým balkónom a VÝHĽADOM v obľúbenom a žiadanom projekte SLNEČNICE – zóna MESTO v bytovom dome A 3, BA V., ul. Zuzany Chalupovej,

Poschodie 10/12, 11.NP, 2x výťah.

Celková výmera 31,16 m2, vnútorná plocha bytu 25,70 m2 + veľký balkón 5,46 m2.

POPIS: vstupná chodba (3,46 m2), kúpeľňa s toaletou , sprchovým kútom a radiátorom (3,77 m2), obývacia izba s kuchynským kútom a predprípravou na KL (18,47 m2), balkón (5,46 m2).

Cena zahŕňa štandardné vybavenie: bezpečnostné vstupné dvere, interiérové dvere a zárubne, podlahy- laminátové parkety a dlažba, sanita, veľké plastové okno s izolačným dvojsklom, audio vrátnik.

Orientácia bytu na svetové strany- JUH..
Predmetný byt je výnimočný poschodím a orientáciou, ktorá poskytuje majiteľovi panoramatický výhľad na lužné lesy a Rakúsko. Orientácia bytu je do upraveného uzavretého átria s parkovou úpravou, ktorý slúži majiteľom bytov v danom objekte A3.

Novovzniknutá moderná štvrť ponúka pre obyvateľov kombináciu mestského spôsobu bývania s výbornou občianskou vybavenosťou a dopravnou dostupnosťou a zároveň blízkosti prírody neďalekých lužných lesov a cyklistickej hrádze.

Súčasťou projektu je už funkčné lokálne obchodné centrum SLNEČNICE MARKET (napr. Billa, lekáreň, 101 Drogérie, trafika) a farmárska tržnica Trch- (napr. gastro prevádzky, predaj zeleniny a ovocia, syrov, kvetinárstvo). Súčasťou objektu je aj športové centrum Leon.

Výborná dopravná dostupnosť a napojenie do centra mesta (MHD, v budúcnosti električka, Dolnozemská ul., Panónska ul., diaľničný obchvat),
aj na HÚ, Kolaudácia 06/2019.


Cena predmetného bytu s balkónom v štandardnom vyhotovení je 89.900,- EUR.
K predmetnému bytu je možné kúpiť vnútorné parkovacie státie.
TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Zuzany Chalupovej, Bratislava - Petržalka, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-508

Podrobné informácie

vrátane provízie
10 / 12
31.16 m²
pôvodný
5.46 m²
vlastné vyhradené
plastové
východná

Napíšte nám