LEXXUS-PREDAJ,3i byt príjemné bývanie v centre Dúbravky, Saratovská - LEXXUS, a.s.
IMG_6516 (3).JPG
IMG_6511 (2).JPG
IMG_6513.JPG
IMG_6525.JPG
+ 7 IMG_6521.JPG

PREDAJ,3i byt príjemné bývanie v centre Dúbravky, Saratovská

Predaj, Bratislava - Dúbravka

rozloha 3
3-izbový byt
rozloha 98 m²
ulica Saratovská

3-izbový byt na predaj v Dúbravke, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS, a.s. ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt s lódžiou, v centre bratislavskej mestskej časti Dúbravka, v blízkosti Domu kultúry, medzi ulicami Saratovská a Trhová, v modernom polyfunkčnom dome RUSTICA. Ponúkame atraktívne a pohodlné bývanie v modernom štýle za prijateľné ceny.

Dispozičné riešenie
RUSTICA má 14 nadzemných podlaží a 5 vstupov. V suteréne budovy sú umiestnené garážové státia s garážovou bránou na diaľkové ovládanie, priemyselné kamery a priamym prístupom k výťahom až pred dvere do bytu. Na prvom nadzemnom podlaží je umiestnená občianska vybavenosť a domová vybavenosť, komunikačné priestory.
V spoločných priestoroch je inštalácia pohybových senzorov, ktoré v súčinnosti s priemyselnými kamerami zabezpečujú bezpečnosť objektu. Vstup obyvateľov do bytového domu je zabezpečená vstupnou magnetickou kartou.

Rozloha: 98 m2 úžitková plocha + lodžia, 8 podlažie.

V základnom vybavení bytu sú plastové okná, plávajúce podlahy, drevené zárubne, obklady, dlažby, zdravotechnické zariadenia, pákové batérie, kuchynská linka s drezom, sporák so sklokeramickou varnou doskou, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, interiérové dvere, exteriérové bezpečnostné protipožiarne dvere, videovrátnik.
Vstupná hala s úložným priestorom, moderná kuchyňa, priestranná obývačka s výstupom na zasklenú lódžiu, kúpeľňa s vaňou, 2 samostatné izby a toaleta. Lódžia s orientáciou na VZ poskytuje možnosť relaxu a krásneho výhľadu na okolie a Kamzík.

Lokalita:
Celý objekt je vsadený do príjemného prostredia zelene a oddychovej zóny. V blízkosti sa nachádzajú Dúbravské lesy, s možnosťou turistiky smerom na Devínsku kobylu.
Prístup k Rustice mestskou hromadnou dopravou je umožnený viacerými spojmi. Dopravu zabezpečujú električky 1, 5, 12, a autobusy 83, 34, 22, 35. K výhodám patrí aj dobré komunikačné napojenie na diaľnicu Bratislava - Praha alebo Bratislava – Žilina, ale aj do centra Bratislavy.
Lokalita vhodná pre tých, ktorí vyhľadávajú oddych v blízkom lese a súčasne pre tých, ktorí hľadajú rýchlu dostupnosť do centra mesta.


Cena nehnuteľnosti: 205.000,- bytTOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Saratovská, Bratislava - Dúbravka, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

Mgr.  Miriam Horňáková

Mgr. Miriam Horňáková

senior real estate consultant

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийI speak englishmluvim česky

+421 907 642 522

miriam.hornakova@lexxus.sk Maklér má 18 ponúk

MH-36

Podrobné informácie

8 / 14
98 m²
vnútorné
plastové
juhovýchodná

Napíšte nám