• IMG_0078.JPG
  • IMG_0079.JPG
  • IMG_0842.jpg
  • IMG_0848.jpg
  • -59ba2ffa2938d87476904285.jpg
  • 0b8c6bfa-7df7-483c-953f-6d10a528370d.png
  • pod.jpg

PREDAJ,3i byt, ŠTÝL, ELEGANCIA, projekt RUSTIKA Dúbravka

Predaj, Bratislava - Dúbravka

rozloha 3
3-izbový byt
rozloha 98 m²
ulica Saratovská

MH-36

Tel. +421 2 32 000 100

Podrobné informácie

8 / 14
98 m²
vnútorné
plastové

3-izbový byt na predaj v Dúbravke, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS, a.s. ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt s lódžiou, v centre bratislavskej mestskej časti Dúbravka, v blízkosti Domu kultúry, medzi ulicami Saratovská a Trhová, v modernom polyfunkčnom dome RUSTICA. Ponúkame atraktívne a pohodlné bývanie v modernom štýle za prijateľné ceny.

Dispozičné riešenie
prináša kvalitu a variabilnosť vo všetkých typoch bytov. RUSTICA má 14 nadzemných podlaží a 5 vstupov. Moderne horizontálne ustupujúce podlažia umožnili vytvorenie priestranných terás patriacich k bytom od 4. do 14. podlažia. V suteréne budovy sú umiestnené garážové státia s garážovou bránou na diaľkové ovládanie, priemyselné kamery a priamym prístupom k výťahom až pred dvere do bytu. Na prvom nadzemnom podlaží je umiestnená občianska vybavenosť a domová vybavenosť, komunikačné priestory.
V spoločných priestoroch je inštalácia pohybových senzorov, ktoré v súčinnosti s priemyselnými kamerami zabezpečujú bezpečnosť objektu. Vstup obyvateľov do bytového domu je zabezpečená vstupnou magnetickou kartou.
Neoddeliteľnou súčasťou ponúkaného bytu je spomínané garážové státie, ktoré je nadobúdané do vlastníctva ale nie je zahrnuté v cene bytu.

Rozloha: 98 m2 úžitková plocha + lodžia, 8 podlažie.

b]Dispozícia bytu:
V základnom vybavení bytu sú plastové okná, plávajúce podlahy, drevené zárubne, obklady, dlažby, zdravotechnické zariadenia, pákové batérie, kuchynská linka s drezom, sporák so sklokeramickou varnou doskou, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, interiérové dvere, exteriérové bezpečnostné protipožiarne dvere, videovrátnik.
Vstupná hala s úložným priestorom, moderná kuchyňa, priestranná obývačka s výstupom na zasklenú lódžiu, kúpeľňa s vaňou, 2 samostatné izby a toaleta. Lódžia s orientáciou na VZ poskytuje možnosť relaxu a krásneho výhľadu na okolie a Kamzík.

Lokalita:
Celý objekt je vsadený do príjemného prostredia zelene a oddychovej zóny. V blízkosti sa nachádzajú Dúbravské lesy, s možnosťou turistiky smerom na Devínsku kobylu.
Prístup k Rustice mestskou hromadnou dopravou je umožnený viacerými spojmi. Dopravu zabezpečujú električky 1, 5, 12, a autobusy 83, 34, 22, 35. K výhodám patrí aj dobré komunikačné napojenie na diaľnicu Bratislava - Praha alebo Bratislava – Žilina, ale aj do centra Bratislavy.
Lokalita vhodná pre tých, ktorí vyhľadávajú oddych v blízkom lese a súčasne pre tých, ktorí hľadajú rýchlu dostupnosť do centra mesta.


Cena nehnuteľnosti: 205.000,- bytTOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Saratovská, Bratislava - Dúbravka, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

Mgr.  Miriam Horňáková

Mgr. Miriam Horňáková

senior real estate consultant

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийI speak englishmluvim česky

+421 907 642 522

miriam.hornakova@lexxus.sk Maklér má 56 ponúk

Napíšte nám