LEXXUS-PREDAJ 3i byt v novostavbe MATADORKA, Údernická ul., 74,63m2 - LEXXUS, a.s.
2.JPG
4 - kópia (2).jpg
3.JPG
5.JPG
+ 8 8.JPG

PREDAJ 3i byt v novostavbe MATADORKA, Údernická ul., 74,63m2

Predaj, Bratislava - Petržalka

rozloha 3
3-izbový byt
rozloha 68.38 m²
ulica Údernícka

3-izbový byt na predaj v Petržalke, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka EXKLUZÍVNE na predaj nízkoenergetický 3 izbový byt s pivnicou a s dvoma garážovými státiami v modernom bytovom komplexe MATADORKA, BA V., Údernícka ulica, 8 NP., celková výmera bytu s príslušenstvom je 74,63 m2, vnútorná plocha bytu 65,51 m2 + balkón 6,25 m2 + murovaná pivnica na podlaží priamo pri byte 2,87 m2.

Projekt sa vyznačuje vysokým štandardom bývania: kúrenie a príprava teplej vody - tepelné čerpadlo, v celom byte je podlahové kúrenie s možnosťou zabezpečenia pasívneho prichladenia, okná: plastové 5-komorové, tepelno-izolačné trojsklo so zvýšeným útlmom hluku, podlahy: laminátové parkety, keramická a gresová a dlažba RAKO, sanita: smaltovaná vaňa Kaldewei 170x70 cm, batérie GROHE, WC Geberit Laufen, vstupné bezpečnostné dvere, interiérové dvere s kovaním, predpríprava na KL a indukčnú varnú platňu 380 V, elektrické zásuvky a vypínače Legrand.

Súčasťou projektu je množstvo zelene, či už v rámci parteru alebo na strechách objektu, nová materská škôlka, vo vnútrobloku sa nachádzajú multifunkčné ihriská, park a komunitné záhradky v celkovej rozlohe 1400m2.

Byt je orientovaný na SZ s priamym výhľadom do súkromného parku pre obyvateľov projektu, ktorý sa nachádza na streche garážového domu susedného objektu, výhľad z balkónu na Rakúsko, Lužné lesy aj Bratislavský hrad.

Výborná poloha a občianska vybavenosť: v bezprostrednej pešej dostupnosti MHD, potraviny, Praktická ambulancia, banka, osobná železničná stanica, fitness centrum, reštaurácie, kaviarne, letné kúpalisko, Dunajská cyklistická trasa, motokárová hala.


V blízkosti sa nachádza Sad Janka Kráľa, Aupark, jazdecký areál, výstavisko Incheba, Danubia, výborná dopravná dostupnosť do centra mesta, Rakúska ako aj na diaľničný obchvat mesta.

Cena predmetného 3 izb. bytu v štandarde vrátane murovanej pivnice na poschodí je 174.900,- EUR.
Na 1PP projektu sa nachádzajú 2 garážové státia, cena dohodou.

V súčasnosti, v prípade seriózneho záujmu o kúpu, nepotrebujete mať k dispozícii celú kúpnu cenu. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na osobnom stretnutí.
Kolaudácia respektíve odovzdanie bytov je plánované v 1 až 2Q/2020.
TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Údernícka, Bratislava - Petržalka, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-534

Podrobné informácie

vrátane provízie
8 / 28
68.38 m²
pôvodný
6.25 m²
2.87 m²
vnútorné
plastové
severozápadná

Napíšte nám