LEXXUS-PREDAJ 3i byt v úplnom centre mesta,BA I., Veterná ul.,73,69 m2 - LEXXUS, a.s.

PREDAJ 3i byt v úplnom centre mesta,BA I., Veterná ul.,73,69 m2

Predaj, Bratislava - Staré Mesto

rozloha 3
3-izbový byt
rozloha 73.69 m²
ulica Veterná

3-izbový byt na predaj v Starom Meste, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka EXKLUZÍVNE na predaj pekný 3 izbový byt po kvalitnej kompletnej rekonštrukcii v úplnom centre mesta, Veterná ul., posch. 5/5, tehla, výťah. Celková výmera bytu s príslušenstvom je 73, 69m 2, z toho murovaná pivnica 3,36 m 2, nepriechodné izby, orientácia bytu na dve svetové strany, 2 byty na poschodí, celkovo 10 bytov.

POPIS:

vstupná predsieň a komunikačná chodba, obývacia izba s jedálenskou časťou a kuchynskou linkou na mieru so vstavanými spotrebičmi BOSCH: sklo- keramická varná doska, rúra na pečenie, mikrovlnka, kombinovaná chladnička s mrazničkou, predpríprava na umývačku riadu, v obývacej izbe sa nachádza exkluzívny arkiér s francúzskym oknom, ktorý poskytuje výhľad na Bratislavský hrad, vežu Dómu sv. Martina ako aj na Hurbanovo námestie a mesto. Samostatné WC- kombinovaná toaleta + bidet s ovládaním DURAVIT, kúpeľňa so sprchovým kútom a nábytkom na mieru, hlavná spálňa s francúzskym balkónom, šatníkové skrine na mieru, panoramatický výhľad na návršie Slavína, televíznu vežu, Veľký evanjelický kostol a Palisády, izba- pracovňa so šatníkovými skriňami na mieru.

Kompletná rekonštrukcia bytu bola realizovaná pred 5 rokmi a boli použité kvalitné značkové zariaďovacie materiály:

okenné výplne na plastových oknách boli vymenené pred 3 rokmi za plastové okná s 3-sklom zn. Geneo, s nemeckým kovaním s nastavovaním priliehania podľa ročných období, okná majú vnútorné žalúzie, vstupné bezpečnostné dvere Sherlock. Podlahy: v izbách Dub country zn. Balteria 582, laminát str. hrúbky so soklom Jasper Teak, keramické podlahy v kuchyni, chodbe- predsieni aj so soklom, WC a kúpeľni kompletne, talianske veľkoplošné dosky AISTHESIS Sabia 60x60/1,0 celkom 21m2, povrch stien: stierka- čelná stena obývacia izba, kuchyňa a predsieň- chodba celé, biela, ostatné biela maľba, obklady stien: kuchyňa pod závesnými skrinkami , vo WC do výšky 150cm, v kúpeľni po strop, taliansky veľkoplošný keramický obklad ZERO 3 AISTHESIS Bianco 50/100/0,3, celkom asi 32,0m2, el. rozvody: vo všetkých rekonštruovaných dispozíciach nové medené rozvody a nové zariadenia (ističe, zásuvky, vypínače a pod.) Kuchynský a kúpeľňový nábytok, vstavané skrine v izbách a odkladaciu skrinku vo WC, sú stolársky vyrobené na mieru a zabudované. V miestnostiach, v ktorých nie je prirodzené vetranie sú nainštalované ventilátory, v kuchyni aj odsávač par, všetky vývody do prieduchov na strechu, doskové radiátory s termohlavicami, v kúpeľni je rebrový aj s el. ohrievaním, vo WC prietokový ohrievač pre prípad výpadku teplej vody, každý izbový radiátor ma inštalovaný merač Siemens, automatické rádiové odčítanie a spracovanie Regena ES s.r.o.


Nehnuteľnosť sa nachádza v úplnom centre mesta Bratislavy pred začiatkom pešej zóny, vytvára spoločný blok s domom Suché Mýto 2., prepojenie spoločným koridorom na 1. poschodí kde sa nachádzajú pivnice, práčovňa , sušiareň a iné spoločné, pri vchodoch sú kočikárne s možnosťou odložiť bycikle, vstup do domu zabezpečuje 2-násobný DEK, magnetický zámok a tablo DDS. Ponúkaný byt sa nachádza na najvyššom poschodí pod úrovňou strešnej oblasti domu, ktorá je vytvorená úrovňou plochej strechy ohraničenej parapetným múrom, z ktorého do úrovne okien 5. poschodia zbiehajú pruhy šikmej strechy, ktoré v byte vytvárajú vikiere a časť šikmých stien akoby v podkrovných priestoroch.


Parkovanie: cez BPS s.r.o., alebo strážené –kamerované stojisko na nádvorí cez prenájom správcu domu Suché Mýto 6, alebo rezidenčná karta rezidenta na MiÚ Staré Mesto (10 euro) na priľahlých uliciach. V okolí sú dostupné aj finančne parkovacie garáže( Zámocká ul., Panenská ul., Zochová ul,)s nepretržitým prístupom.

Výborná poloha a občianska vybavenosť: v pešej dostupnosti MHD, Tatra centrum: potraviny, banky, kaviarne, služby, obchody, verejná upravená záhrada za Grasalkovičovým palácom, historická časť mesta, divadlo Nová scéna.

Byt je určený pre klienta, ktorý hľadá príjemný byt a súkromie v kvalitnom prevedení a zároveň uprednostňuje aktívny mestský život v úplnom centre mesta, aj na HÚ, voľný dohodou.TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Veterná, Bratislava - Staré Mesto, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-545

Podrobné informácie

vrátane provízie
5 / 5
73.69 m²
po rekonštrukcii
3.36 m²
verejné
plastové
juhozápadná

Napíšte nám