LEXXUS-PREDAJ 3i RD , projekt OPÁL, 1. ETAPA, BA V.,Jarovce,197,42 m2 - LEXXUS, a.s.
opal 3.jpg
opal 5.jpg
opal 2.jpg
opal 1.jpg
+ 3 opal 4.jpg

PREDAJ 3i RD , projekt OPÁL, 1. ETAPA, BA V.,Jarovce,197,42 m2

Predaj, Bratislava - Jarovce

rozloha 3
Rodinný dom
rozloha 94.43 m²

Rodinný dom na predaj v Jarovciach, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka EXKLUZÍVNE na predaj alternatívu rodinného domu, jedná sa o 3 izbový mezonetový byt s vlastnou ZÁHRADOU a terasou v objekte Viladomy s charakterom a architektúrou rodinného domu vo vypredanej PRVEJ ETAPE výnimočného projektu OPÁL , objekt V11B, BA V., Jarovce, kolaudácia 12/2021. Výmera interiéru 94,43 m2 + terasa 9,40 m2 + záhrada. Celková výmera pozemku vrátane terasy je 197,42 m2.
-
POPIS:
prízemie - vstupná chodba 1,98 m2, WC 1,55 m2, technická miestnosť 3,13 m2, kuchyňa 14,37 m2, obývacia izba 16,52 m2, terasa 9,40 m2, záhrada.
poschodie- schodisko 4,00 m2, chodba 6,45 m2, kúpeľňa 4,23 m2, izba 18,13 m2, izba 20,42 m2, šatník 3,65 m2
K bytu prislúchajú 2 vonkajšie parkovacie státia na vlastnom pozemku pri vstupnej časti objektu za celkovú cenu 20.000,- eur.

Projekt Opál je spojením nadčasovej architektúry, nízkoenergetického štandardu a skvelej lokality v blízkosti Bratislavy. Už svojím vzhľadom sa Opál odlišuje, využíva prvky a typológie bytov, ktoré poznáme len zo zahraničnej architektúry.

Bytový komplex Opál prináša možnosť získať komfortný byt za rozumnú cenu. Projekt Opál prináša mnoho zaujímavých, komunitu budujúcich prvkov, ktoré budú pre obyvateľov poskytovať nielen uľahčenie života, ale aj príjemné chvíle strávené s rodinou či priateľmi. V projekte budú detské ihriská s pieskoviskami, multifunkčné športoviská, grilovacie miesto, veľký park s oddychovou zónou, vodná lagúna, dostatočná a funkčná obchodná vybavenosť, komunitné záhony a celý projekt bude priamo napojený na cyklotrasu.

Jarovce sú skvelým miestom pre život pri Bratislave. Poskytujú dostatok zelene, dostupnosť športu, prírody. Zároveň je v nich plnohodnotná obchodná vybavenosť v blízkosti hraníc Rakúska s ešte širšími nákupnými možnosťami. Výborné dopravné napojenie a občianska vybavenosť: súčasťou projektu bude komplexná obchodná vybavenosť.
Priamo v Jarovciach sa nachádza materská aj základná škola, potraviny, reštaurácia, MHD, napojenie na cyklotrasu, futbalové ihrisko.

Ponúkaný byt sa nachádza v najatraktívnejšej časti projektu, v zóne Viladomy. Jedná sa o byt v rodinnom dome s tromi bytovými jednotkami. Prvý skutočne ekologický projekt v Bratislave, nízkoenergetické až pasívne budovy, čistá „sošná“ architektúra bez komínov, výčnelkov založená na minimalizme, to všetko prináša klenot bývania v Jarovciach. Štandard projektu tvoria nielen jeho byty, ale aj jeho okolie a vonkajšie plochy.

Byt sa predáva v prevedení „holobyt“ s možnosťou dokončenia do štandardu v cene 9.900,-eur priamo developerom. Projekt má nadštandardné vybavenie, ktorého súčasťou v každom byte je stropné chladenie a vykurovanie, príprava na externé žalúzie vrátane kastlíkov, vysoký štandard vybavenia a služieb.

Projekt Opál poskytuje aj atraktívne možnosti aktívneho oddychu. Súčasťou budú multifunkčné športoviská na večerné susedské zápasy v basketbale, nohejbale či inom Vašom obľúbenom športe, komunitné záhrady, kde si môžete vypestovať vlastnú zeleninu, bylinky a čerstvo natrhané ich využiť na varenie u Vás doma.

Cena predmetného bytu v prevedení holobyt je 249.900,-eur + 2x vonkajšie parkovacie státia za cenu 20.000,- eur.

Celková cena ponúkanej nehnuteľnosti je 269.900,-eur. V súčasnosti nie je potrebné mať k dispozícii celú kúpnu cenu, predaj sa zrealizuje formou postúpenia práv a povinností na nového kupujúceho.
TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Bratislava - Jarovce, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-598

Podrobné informácie

vrátane provízie
1
197.42 m²
94.43 m²
holopriestor
9.40 m²
áno - 1 auto
vlastné vyhradené
plastové

Napíšte nám