LEXXUS-PREDAJ, 7-poschodová polyfunkčná budova, Staré Mesto, BA I - LEXXUS, a.s.

PREDAJ, 7-poschodová polyfunkčná budova, Staré Mesto, BA I

Predaj, Bratislava - Staré Mesto

rozloha 45
Budova
rozloha 3115 m²

Budova na predaj v Starom Meste, Bratislava

Na predaj polyfunkčná budova /7 poschodí/ v samom srdci centra mesta, Obchodná ulica.

Pôvodný objekt bol postavený a daný do užívania v roku 1934 v pôvodnej zástavbe Starého Mesta. V roku 1994 bola zrealizovaná prístavba obchodných a skladových priestorov na 1.PP, 1.NP, 2.NP, 3.NP, rekonštrukcia obchodných priestorov a vonkajšej fasády a nadstavba 8.NP /kotolňa a rozvody pre celý objekt/.
Budova má osem nadzemných a jedno podzemné podlažie. Prístavba je tvorená jedným podzemným a tromi nadzemnými podlažiami. Nad obchodnými priestormi sa nachádzajú štyri podlažia s ôsmimi bytmi, na každom podlaží dva byty. Byty sú v pôvodnom stave. V suteréne je možné vybudovať garáž pre 12 - 14 osobných aut.
V budove sú dva osobné výťahy. Jeden výťah v obchodných priestoroch, jeden v bytových priestoroch. Kúrenie a ohrev vody sú centrálne. V obchodných priestoroch je vybudovaná vzduchotechnika a eskalátorom na druhé a tretie nadzemné podlažie.
Základy budovy tvoria železobetónové monolitické základové dosky. Nosná konštrukcia je železobetónový skelet s monolitickými železobetónovými stropmi s výplňovým tehlovým murivom, ktoré bolo pri rekonštrukcii v roku 1994 zateplené a povrchovo upravené. Druhá rekonštrukcia obchodných priestorov bola uskutočnená v roku 2004.

V prípade záujmu podrobnejšie info na 0911 434 014.

#investujte

Poloha nehnuteľnosti na mape

Bratislava - Staré Mesto, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

Richard  Neupauer

Richard Neupauer

senior real estate consultant

hovorím po slovenskymluvim česky

+421 911 434 014

richard.neupauer@lexxus.sk Maklér má 40 ponúk

NE-330

Podrobné informácie

7
619 m²
3115 m²
čiastočne prerobený
verejné
centrálna

Napíšte nám