LEXXUS-PREDAJ, 7i RD, 2-garáž, pozemok 12 á, Strmé vŕšky - LEXXUS, a.s.

PREDAJ, 7i RD, 2-garáž, pozemok 12 á, Strmé vŕšky

Predaj, Bratislava - Záhorská Bystrica

rozloha 7
Rodinný dom
rozloha 540 m²
ulica Prídavkova

Rodinný dom na predaj v Záhorskej Bystrici, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS ponúka na predaj 3-podlažný rodinný dom neďaleko lesa, v Bratislave, časť Záhorská Bystrica. Dispozícia domu a veľkosť pozemku umožňujú jeho využitie na bývanie v lukratívnej lokalite hneď za mestom, ako aj bývanie spojené s podnikaním. Je vhodný aj pre najnáročnejšiu klientelu.

Pozemok s rozlohou 1224 m2 má obdĺžnikový tvar, jeho zastavaná plocha je 228 m2 a poskytuje tak veľkorysú záhradu pred domom, ako aj za ním, s príjemnou terasou, automaticky zavlažovaným trávnikom a pekným výhľadom na okolie.

Rodinný dom má 3 podlažia, veľkú terasu s výhľadom na prednú záhradu s upravenou zeleňou a zámkovou dlažbou, veľkú dvoj-garáž prechodnú "suchou nohou" do interiéru domu a parkovanie vo dvore pre ďalšie 4 autá.
Dispozíciu interiéru tvorí na prvom nadzemnom podlaží vstupná hala, 2-garáž, mramorové schodisko vedúce na 2. a 3. podlažie, ako aj samostatná časť domu, ktorá sa dá využiť na bývanie alebo podnikanie, ktorú tvorí veľká kuchyňa s východom na terasu do záhrady, izba, šatník, veľká miestnosť vhodná napríklad na interiérový bazén a saunu, kotolňa.
Druhé nadzemné podlažie tvoriace dennú časť domu je krásne presvetlené: chodba, toaleta, moderná kuchyňa je kompletne vybavená kvalitným zariadením a spotrebičmi, obrovská jedáleň s balkónom orientovaným do zadnej záhrady a obývačka s východom na veľkú terasu 70 m2 pokrytú bielym mramorom.
Cez štýlové schodisko sa dostaneme na 3NP, ktoré tvorí: chodba so vstupmi do jednotlivých miestností, hlavná spálňa so šatníkom a balkónom cez celú izbu, veľká kúpeľňa so sprchou aj vaňou, 3 ďalšie spálne (jedna môže slúžiť ako pracovňa).

Dom je vybavený exkluzívnymi materiálmi od sanity Laufen, Huppe, Grohe až po mramorové schodisko s prírodným dubom, drevenými parketami v izbách a bielym mramorom na terase. Celé 1. poschodie je z lešteného mramoru. Dom je vykurovaný podlahovým kúrením v kombinácii s radiátormi. K dispozícii je predpríprava na solárne pripojenie, saunu a alarm.

Dom sa nachádza v tichej lokalite s nerušeným výhľadom z každej strany. Oblasť Strmé vŕšky v Záhorskej Bystrici má všetky výhody bývania v meste a zároveň poskytuje komfort, súkromie a pokojné bývanie v prostredí lesov Malých Karpát. Vynikajúce dopravné napojenie na diaľničnú komunikáciu a MHD č. 37 a 36 (zastávka sa nachádza neďaleko) zaručuje bezproblémovú dopravu do centra mesta. Záhorská Bystrica ako bratislavská mestská časť ponúka svojim obyvateľom vynikajúcu občiansku vybavenosť, zdravotné stredisko, lekáreň, stomatologickú ambulanciu a čistiareň - priamo na Strmom vŕšku, 4 materské školy, ZŠ, reštaurácie, pekáreň, obchody Billa, Tesco - expres a možnosť športovo - rekreačných aktivít: turistické, cyklistické trasy, tenisové kurty, športové ihriská. Pár minút autom máte k dispozícii nákupné centrum Bory Mall s bohatými službami.
TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Prídavkova, Bratislava - Záhorská Bystrica, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

Mgr. Zuzana Fialová, RSc.

Mgr. Zuzana Fialová, RSc.

senior real estate consultant

hovorím po slovenskyIo parlo ItalianoI speak englishIch spreche deutschmluvim česky

+421 948 516 005

zuzana.fialova@lexxus.sk Maklér má 40 ponúk

FI-267

Podrobné informácie

vrátane provízie
3
1224 m²
540 m²
úplne prerobený
áno - 2
70 m²
áno - 3 autá
vnútorné
plastové
mierny svah
asfaltová cesta

Napíšte nám