LEXXUS-PREDAJ atraktívny 5 izbový byt v Condominium Renesaince - garáž - LEXXUS, a.s.

PREDAJ atraktívny 5 izbový byt v Condominium Renesaince - garáž

Predaj, Bratislava - Karlova Ves

rozloha 5
5 a viac izbový byt
rozloha 240.54 m²
ulica Vincenta Hložníka

5 a viac izbový byt na predaj v Karlovej Vsi, Bratislava

Na predaj - veľkometrážny štýlový byt vo vyhľadávanom bytovom komplexe Condominium Renesaince s výhľadom na Rakúsko. Veľkorysá dispozícia bytu s podlahovou plochou 240,54 m2 s balkónom 8,18 m2 a dvoma terasami spolu o výmere 58,3 m2 s juho-západnou orientáciou ponúka komfort náročnej klientele či väčšej rodine. Čiastočne zariadený byt sa nachádza na 1. nadzemnom podlaží s priamym vstupom výťahom do podzemnej rezidenčnej garáže kde sa nachádza parkovacie státie k bytu a takisto k murovanej pivničnej kobke s výmerou 12,83 m2. Klimatizovaný byt s krbom, hliníkovými oknami, exteriérovými žalúziami a vlastným kúrením je príjemne dispozične rozdelený na dennú a nočnú časť.
Dispozíciu bytu tvorí vstupná hala so vstavanými šatníkmi, priestranná obývacia izba s krbom a hlavnou terasou, kuchynský kút s jedálňou a druhou terasou, chodba nočného traktu s hosťovskou toaletou, dve spálne, kúpeľňa a šatník, hlavná spálňa s kúpeľňou, šatníkom a balkónom.
K bytu prislúcha jedno garážové státie v podzemnej garáži a jedno exteriérové státie pred vchodom bytového domu. Komplex siedmich bytových domov v rámci Condominia je v uzavretom areáli s bezpečnostnou službou. Byt sa aktuálne ponúka s dlhodobým nájomcom, obhliadky sú možné v prípade vážneho a seriózneho záujmu na základe informácii a fotodokumentácie. TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Vincenta Hložníka, Bratislava - Karlova Ves, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GA-319

Podrobné informácie

vrátane provízie
1 / 5
240.54 m²
pôvodný
8.18 m²
58.30 m²
12 m²
vlastné vyhradené
hliníkové
juhozápadná

Napíšte nám