LEXXUS-PREDAJ, EXKLUZÍVNE, luxusná chata na investíciu, Oščadnica - LEXXUS, a.s.

PREDAJ, EXKLUZÍVNE, luxusná chata na investíciu, Oščadnica

Predaj, Oščadnica

rozloha 5
Chata
rozloha 171.1 m²
ulica Oščadnica

Chata na predaj v lokalite Oščadnica v Čadci

Spoločnosť LEXXUS, a. s. ponúka na PREDAJ luxusnú rekreačnú nehnuteľnosť v príjemnom horskom prostredí vo vyhľadávanom stredisku Veľká Rača - Oščadnica.

Rozloha:Zastavaná plocha 110,4 m2 + pozemok 1040 m2

Charakteristika:
Rekreačná nehnuteľnosť sa nachádza v príjemnom prostredí hôr, poskytuje vysoký komfort súkromia a je určená aj pre veľmi náročných klientov. Chata je veľmi obľúbená i z toho dôvodu, že sa nachádza v blízkosti lyžiarskeho strediska Snowparadise Veľká Rača Oščadnica, čo ocenia hlavne milovníci zimných športov. Autom sa dostanete na svah za 10 minút a ak sa vám nechce ísť autom, zavezie vás autobus, ktorého zastávka je od chaty 2 min. peši. Maximálny komfort je zaručený. V súčasnosti sa prenajíma, a preto je vhodná na investičnú príležitosť.

Dispozícia a vybavenie:
Prízemie: kuchyňa, jedáleň, obývacia izba, WC, chodba, práčovňa, spálňa.
Prepojená kuchyňa, jedáleň a obývacia izba poskytujú veľký otvorený priestor, ktorý môžete využiť na to, že budete všetci spolu. Veľmi moderná kuchyňa je vybavená kvalitnými spotrebičmi - americká chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, nadrozmerný sporák, výrobník ľadu, kávovar. Kuchynská linka je vyrobená z masívneho dubu a má žulovú pracovnú dosku.
Obývacia izba poskytuje príjemnú atmosféru pri krbe alebo domácom kine. Wifi pripojenie a smart TV je samozrejmosťou.
Na chodbe sa nachádza aj stolný futbal.

1. poschodie: 3 izby - spálne, chodba, 2 kúpeľne.
V príjemných spálňach sa nachádzajú postele, nočné stolíky, komody, skrine, ktoré disponujú množstvom úložného priestoru. Postele majú kvalitné matrace, ktoré poskytujú zaslúžený relax a oddych. V každej spálni je TV.
Kúpeľne sú nadčasové a obklady sú výlučne z prírodného kameňa. Podlahové vykurovanie prináša príjemný pocit.
Loggia cca 7,7 m2 poskytuje krásny výhľad na okolitú prírodu.
Štandard stavby:
Obvodová stena zrubová:
- zrubový profil masív hrúbky 92 mm, paropriepustná fólia, izolačné hranolky (žiletky), tepelná izolácia hrúbky 140 mm, parozábrana, drevený rošt, vzduchová medzera hrúbky 28 mm, drevený obklad hrúbky 19 mm alebo sadrokartón hrúbky 12,5 mm
Strop:
- drevená podlaha, podkladová fólia, OSB doska, kročajová izolácia, OSB doska, izolačné hranoly, tepelná izolácia, parozábrana, podhľadová P+ D, nosné trámy
Strecha:
- strešné laty, odvetracie laty, paropriepustná fólia, vyrovnávacie laty, nosná konštrukcia (krokvy 92 x 170 mm), tepelná izolácia, rošt + tepelná izolácia, parozábrana, odvetrací rošt hrúbky 28 mm, podhľadový obklad 19 mm


V izbách je dlažba a plávajúca podlaha. Okná majú vnútorné žalúzie. Chata je kompletne zariadená kvalitným nábytkom. Je zariadená v slovenskom štýle v kombináciami s modernými prvkami.


Terasa (70 m2) zo smrekového dreva sa využíva aj na grilovanie. Nachádza sa tu sedenie, ležadlá, slnečníky a určite oceníte aj jacuzzi.
Deti určite rady využijú trampolínu, drevené preliezačky a hojdačky, ktoré sa nachádzajú vo dvore. Možnosť športového využitia - bedminton, loptové hry.

Parkovanie je zabezpečené pod prístreškom pre cca 3 autá. Nehnuteľnosť má celoročné využitie i prístupnosť. Odpratávaniu snehu napomáha snežná fréza.

Lokalita:
Lokalita patrí so svojím okolím medzi významné centrá letnej i zimnej turistiky, ktorá poskytuje zachované prvky folklóru a tradícií. Objekty pôvodnej ľudovej architektúry lákajú milovníkov histórie, športovci a turisti majú k dispozícii niekoľko druhov športov tak v lete, ako aj v zime. Aktívny oddych a relaxáciu umožňujú značené lesné cesty a chodníky na pešiu turistiku i cykloturistiku.

CENA: 283.000,-EUR

Maximálna kapacita rekreačnej nehnuteľnosti je 10 osôb. Vynikajúca investícia. Chata sa prenajíma celoročne vďaka svojej polohe a využiteľnosti. V prípade záujmu vám radi poskytneme súčasný cenník a tiež obsadenosť nehnuteľnosti, ktorá vás určite poteší.
TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Oščadnica, Oščadnica, Čadca, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

PaedDr. Eva Gajdošová

PaedDr. Eva Gajdošová

senior real estate consultant

hovorím po slovenskymluvim česky

+421 907 816 704

eva.gajdosova@lexxus.sk Maklér má 19 ponúk

GAJ-91

Podrobné informácie

vrátane provízie
1
1040 m²
171.1 m²
pôvodný
7.70 m²
vlastné vyhradené
rovina
asfaltová cesta

Napíšte nám