LEXXUS-PREDAJ, EXKLUZÍVNE, luxusný drevodom na investíciu, Oščadnica - LEXXUS, a.s.

PREDAJ, EXKLUZÍVNE, luxusný drevodom na investíciu, Oščadnica

Predaj, Oščadnica

rozloha 5
Chata
rozloha 171.1 m²
ulica Oščadnica

Chata na predaj v lokalite Oščadnica v Čadci

Spoločnosť LEXXUS, a. s. ponúka EXKLUZÍVNE na PREDAJ nádherný štýlový drevodom, v súčasnosti využívaný komerčne ako luxusné rekreačné ubytovanie s viac ako 10 % kapitálovou výnosnosťou. Ak však hľadáte trvalú rezidenciu, máte radi kvalitu a súkromie, našli ste svoj vysnívaný domov!

Drevodom sa nachádza v extraviláne lyžiarskeho strediska Oščadnica - Veľká Rača. Výnimočným ho robí spätosť s prírodou, a to nielen pre jeho umiestnenie na okraji lesa v lone kysuckej prírody, ale aj jeho celkovou architektúrou a použitím výlučne prírodných materiálov najvyššiej kvality.

Táto nehnuteľnosť je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá pokoj, súkromie a spätosť s prírodou, súčasne má ale nároky na vysoký komfort a ocení bezproblémový celoročný prístup autom až pred vchodové dvere.

V prípade záujmu o komerčné využitie je možné dom prenajímať prostredníctvom domácich a zahraničných ubytovacích portálov ako napríklad booking.com. Vzhľadom na neobvyklú kvalitu ubytovania dosahuje súčasný majiteľ nadštandardnú obsadenosť s ročným výnosom cca 28 000 €.

Drevodom sa predáva plne zariadený, vrátane kvalitného nábytku, spotrebičov, jacuzzi ako aj snežnej frézy a kosačky.
Stavba bola konštruovaná v roku 2006 na lúke s rozlohou 1040 m2, súčasťou vybavenia je kôlňa s prístreškom pre auto, vlastná studňa, ČOV a dostatok parkovania pre minimálne štyri autá. Samozrejmosťou sú kamerový systém a alarm vrátane ochrany záhrady. Vykurovanie ako aj ohrev TÚV su elektrické, s podlahovým vykurovanim vo väčšine miestností. Kvalita výstavby, izolačné bezpečnostné trojsklá a vynikajúca tepelná izolácia zaručujú nízke prevádzkové náklady a príjemnú klímu počas letných horúčav.

Dispozične je dom veľkoryso koncipovaný na dvoch podlažiach. Celkovo ponúka 4 priestranné spálne, dve kúpeľne, tri toalety a technickú miestnosť. Dominantou prízemia je otvorená spoločenská denná zóna s plne vybavenou kuchyňou, jedálenskou časťou a obývačkou s krbom.

Milovníkov wellness a al-fresco stolovania určite poteší 70 m2 drevená terasa s jacuzzi a teakovým záhradným nábytkom, ktoré sú súčaťou predaja. Deti majú k dispozícii priestrannú záhradu s drevenými preliezkami a trampolínou.

Táto veľmi atraktívna nehnuteľnosť je ideálnou komerčnou investíciou, v prípade záujmu dokážeme novému majiteľovi zabezpečiť kompletný servis prenájmu a spravovanie nehnuteľnosti.

CENA: 283.000,-EUR
Cena je vrátane kompletného právneho servisu.

Poloha nehnuteľnosti na mape

Oščadnica, Oščadnica, Čadca, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

PaedDr. Eva Gajdošová

PaedDr. Eva Gajdošová

senior real estate consultant

hovorím po slovenskymluvim česky

+421 907 816 704

eva.gajdosova@lexxus.sk Maklér má 15 ponúk

GAJ-91

Podrobné informácie

vrátane provízie
1
1040 m²
171.1 m²
pôvodný
7.70 m²
vlastné vyhradené
rovina
asfaltová cesta

Napíšte nám