LEXXUS-PREDAJ, Jedinečná rodinná vila v exkluzívnej lokalite, Sv. Jur. - LEXXUS, a.s.

PREDAJ, Jedinečná rodinná vila v exkluzívnej lokalite, Sv. Jur.

Predaj, Svätý Jur

rozloha 6
Rodinný dom
rozloha 500 m²

NE-614

Tel. +421 2 32 000 100

Podrobné informácie

2
1127 m²
500 m²
pôvodný
áno - 2
áno - 2 autá
vnútorné
interiérový
drevené
rovina
asfaltová cesta

Rodinný dom na predaj v lokalite Svätý Jur v Pezinku

Na predaj exkluzívna, trojpodlažná, ,,inteligentná,, rodinná vila /500 m2/, kompletne zariadená štýlovým nábytkom vyhotoveným zväčša na mieru, postavená na rovinatom pozemku /1090 m2/ v blízkosti historického centra mestečka Svätý Jur.

I. NP:
Garáž pre dve autá s prechodom do plne vybavenej letnej kuchyne so špajzou a výťahom vedúcim do komory na poschodí vedľa hlavnej kuchyne, dielňa, kotolňa /automatická úpravňa bazénovej vody, vykurovanie domu, riadenie kolektorov, centrálny vysávač - obsluhuje všetky podlažia/, šatník, bazén /10 x 4 m/ s výstupom na terasu a do záhrady, sauna, jacuzzi, sprchy, WC, spoločenská miestnosť s výhľadom do záhrady a výstupom na terasu.
II: NP:
Priestranná obývacia izba s rohovým mramorovým krbom, prepojená s plne vybavenou kuchyňou a jedálňou s výstupom na terasu s výhľadom na historické centrum mesta a Malé Karpaty, hosťovská izba s kúpeľňou /sprcha, umývadlo, WC/.
III: NP:
Spálňa so šatníkom, priestrannou kúpeľňou /rohová vaňa s masážnymi tryskami, sprchový kút, umývadlo, bidet, WC/, obytná galéria s pracovňou.

V záhrade s parkovou úpravou s automatickou závlahou sa nachádza altán so sedením pre 8 osôb a plážová plocha pred bazénom. Parkovanie v garáži pre dve autá, alebo na vnútornej ploche pred garážou.
Presklená strecha bazéna a veľká terasa vedľa obývacej izby sú opatrené diaľkovo ovládanými, automatickými markízami. Štandardom je alarm, kamerový systém, slnečné kolektory na ohrev bazénovej vody a množstvo ďalších technických vymožeností.
Dom sa predáva kompletne zariadený s nábytkom vyrobeným na mieru z masívu - dub morený na čerešňu, rovnako ako teleso schodišťa tvoriaceho spolu s krbom dominantu obývacej izby.

Podrobné informácie na 0911 434 014, alebo na osobnom stretnutí.

TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Svätý Jur, Pezinok, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

Richard  Neupauer

Richard Neupauer

senior real estate consultant

hovorím po slovenskymluvim česky

+421 911 434 014

richard.neupauer@lexxus.sk Maklér má 60 ponúk

Napíšte nám