LEXXUS-PREDAJ,Moderná 6 izb. vila s veľkým pozemkom,bazén,Hrubý Šúr. - LEXXUS, a.s.

PREDAJ,Moderná 6 izb. vila s veľkým pozemkom,bazén,Hrubý Šúr.

Predaj, Hrubý Šúr

rozloha 6
Rodinný dom
rozloha 257 m²
ulica Nová

Rodinný dom na predaj v lokalite Hrubý Šúr v Senci

Spoločnosť LEXXUS, ponúka na predaj moderný rodinný dom s veľkým pozemkom, vonkajším bazénom a veľkým priestorom na parkovanie na pozemku v obci Hrubý Šúr.

Rozloha: zastavaná plocha: 297,57 m2, úžitková plocha : 257 m2 a rozloha pozemku: 5935 m2
Stavba : tehlová kombinácia železobetón, zateplená, oplotená, garáž pre 2 autá a parkovanie vo dvore min. pre 8 vozidiel
Kolaudácia : v roku 2009

Ak hľadáte v blízkosti Bratislavy a Senca pekný rodinný dom hlavne pre pokoj a relax, tak tento dom vám ho určite zabezpečí. Jedná sa o jednopodlažný moderný dom, ktorý je možné využívať nie len na bývanie ale aj na podnikanie.
Postavený je vo veľkej vzdialenosti od ulice, čím vytvára majiteľom domu maximálne súkromie a ticho.
Veľkou výhodou je veľký pozemok, na ktorom je možnosť parkovania pre viacero áut. V zadnej časti pozemku je postavený moderný záhradný dom s možnosťou vybudovania firmy alebo samostatnej bytovej jednotky.
Dom sa predáva zariadený . Okolo domu je prevažne betónová dlažba a udržiavaný trávnik s okrasnými stromami.
Z bočnej strany domu sú postavené menšie prístavby, ktoré slúžia na odkladanie náradia, úložný priestor na záhradný nábytok a voliera pre psa.

Dispozícia a popis domu:
Pri vstupe do domu po ľavej strane je veľká dvoj-garáž, v strede je vstup do domu, zádveria. V chodbe po ľavej strane je šatník, následne technická časť s prechodom do garáže. Technická časť domu pozostáva z práčovne, kotolne a kúpeľne.
Na pravej strane z chodby sa vchádza do dennej časti domu, ktorá je tvorená veľkou jedálenskou časťou, kuchynskou časťou a veľkou obytnou miestnosťou s krbom a dvoma miestnosťami - hosťovskej izby a pracovne.
V kuchynskej časti sa nachádza moderná na mieru vyrobená kuchynská linka so stredovým pultom a zabudovanými spotrebičmi : umývačka riadu, teplovzdušná elektrická rúra na pečenie, vinotéka a veľká dvojdverová chladnička.
Z chodby sa vchádza aj do nočnej časti domu pozostávajúcej z kúpeľne a troch obytných miestnosti. V každej obytnej miestnosti sú veľkoplošné okná a posuvné dvere s výstupom na vonkajšiu terasu.

Vybavenie a materiál :
Rodinný dom má vysoko nadštandardné vybavenie :
Elektrická inštalácia s inteligentným ovládaním v centrále je v celom dome, rozvody televízne, telefónne, dátové, domáci videotelefón,
štyri klimatizačné jednotky v každej obytnej miestnosti, rozvody bezpečnostného systému ochrany majetku, zabezpečenie plastových okien na pohyb a stiahnutie vonkajších žalúzií, alarm.
Okná a vstupné dvere do domu sú plastové s izolačným trojsklom, vnútorné dvere sú drevené, z tvrdého dreva s presklením a osadené do drevených zárubní. Sklené výplne stien obytných miestností sú vybavené vonkajšími hliníkovými žalúziami s elektrickým vnútorným ovládaním.
Vykurovanie v celom dome je podlahové, ústredné, kombinované - sálavé a konvenčné. Zdroj tepla je kondenzačný plynový kotol BUDERUS, doplnkový zdroj tepla je teplovzdušný krb. Na podporu vykurovania slúži solárny energetický systém so solárnymi kolektormi.
Rodinný dom je napojený na verejný vodovod, plyn, vlastnú studňu, po celom pozemku vybudovanú závlahu, čističku.
Po celom pozemku a okolo domu je vybudované vonkajšie osvetlenie, ktoré večer vytvára očarujúcu scenériu....

Prístavba - záhradný dom :
záhradný dom výmera 17 m2, s časti podpivničený, kuchynka, toaleta, sprcha. Pri tejto prístavbe je vybudovaný vonkajší vyhrievaný bazén z časti prekrytý strechou, rozmer 8 x 4m, hĺbka 1,7 m - automatický systém, filtrácia, ohrev vody, kuchynská linka, toaleta, sprcha, pred príprava na saunu, použitá proti šmyková keramická dlažba po celom obvode bazéna.

V prípade obhliadky ma môžete kontaktovať na tel.č. 0910 951 575


Cena v RK

TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Nová, Hrubý Šúr, Senec, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

Jarmila Bohumelová

Jarmila Bohumelová

senior real estate consultant

hovorím po slovenskymluvim česky

+421 910 951 575

jarmila.bohumelova@lexxus.sk Maklér má 69 ponúk

BO-492

Podrobné informácie

vrátane provízie
5935 m²
257 m²
áno - 2 autá
vnútorné
exteriérový
B
plastové
rovina
asfaltová cesta

Napíšte nám