LEXXUS-PREDAJ Nadštandardný 4-izbový byt s terasou - Parkville Koliba - LEXXUS, a.s.

PREDAJ Nadštandardný 4-izbový byt s terasou - Parkville Koliba

Predaj, Bratislava - Nové Mesto

rozloha 4
4-izbový byt
rozloha 125.65 m²
ulica Strážna

4-izbový byt na predaj v Novom Meste, Bratislava

Na predaj - krásny 4-izbový nadštandardne čiastočne zariadený byt v exkluzívnom projekte Parkville s 2 garážovými miestami a pivničnou kobkou. Celková výmera bytu je 145,6 m2, vrátane ktorej je balkón /5,8 m2/ a priestranná terasa /13,9 m2/. Súčasťou bytu je luxusná linka (umelý kameň, varný ostrov) s kvalitnými spotrebičmi, vstavané skrine v 3 spálňach, poličky na mieru v technickej miestnosti, žalúzie a závesy vo všetkých štyroch izbách, 2 x klimatizácia.
Projekt bol skolaudovaný začiatkom roka 2009. V areáli projektu sa nachádza centrum a sauna, detské ihrisko, parkovanie pre návštevy, celý areál je uzavretý, vstup je kontrolovaný kamerovým systémom a bezpečnostnou službou. Nehnuteľnosť disponuje nádhernými očarujúcimi výhľadmi na mesto. K bytu prislúcha murovaná pivničná kobka s výmerou 3 m2. K bytu sú priradené 2 garážové státia, ktoré sú v prednostnom práve na odkup. Presvedčte sa na obhliadke!

O projekte:
Parkville, v ktorom sa nehnuteľnosť nachádza je umiestnený medzi úrodnými vinicami na úbočí Koliby, predstavuje moderné bývanie s neuveriteľným pohľadom na panorámu Bratislavy a okolia. Parkville ponúka jedinečné zelené prostredie pre každého obyvateľa a vytvára nový štandard pre súčasné rodinné bývanie v Bratislave. Projekt je situovaný len 5 km od centra mesta, čo jeho obyvateľom umožňuje luxus pohodlne si vyjsť na večeru, navštevovať historické pamiatky, múzeá či kultúrne podujatia. Do tejto unikátnej lokality bol navrhnutý najlepší koncept mestských víl umiestnených v zelenom prírodnom parku, ktorý poskytuje zdravé a bezpečné prostredie pre celú rodinu.
Projekt pozostáva z 92 luxusných bytov v desiatich veľkolepo navrhnutých moderných mestských vilách. Všetky vily sú navrhnuté tak, aby poskytovali nádherný výhľad na panorámu Bratislavy a z viacerých miest ponúkajú výnimočný pohľad na bratislavský hrad.


Poloha nehnuteľnosti na mape

Strážna, Bratislava - Nové Mesto, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GA-372

Podrobné informácie

1 / 3
125.65 m²
úplne prerobený
5.80 m²
13.90 m²
3 m²
vlastné vyhradené
hliníkové

Napíšte nám