LEXXUS -PREDAJ NIE LEN RODINNÝ DOM - LEXXUS, a.s.

LEXXUS -PREDAJ NIE LEN RODINNÝ DOM

Predaj, Bratislava - Ružinov

rozloha 4
Rodinný dom
rozloha 140 m²
ulica Luhačovická

Rodinný dom na predaj v Ružinove, Bratislava

V tichej lokalite v zástavbe rodinných domov sa nachádza nehnuteľnosť, ktorá spĺňa kritéria bývania, podnikania a relaxu.
Bývanie zabezpečuje 4 izb. rodinný dom, podnikanie ateliér a relax krytý bazén a sauna.
Rodinný dom so zastavanou plochou 70m2, obytnou plochou 140m2 pozostáva z prízemia, kde sa nachádza obývací priestor prepojený jedálenskou časťou s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s rohovou vaňou, samostatné WC a šatník. Na poschodí sú dve spálne a kúpeľňa s toaletou.
Celý dom je podpivničený a v týchto priestoroch sa nachádza technická miestnosť, práčovňa a skladové priestory.
Rodinný dom je napojený na vodu, elektrinu, kanalizáciu. Vykurovanie rodinného domu zabezpečuje
klimatizačná jednotka, ktorá je úspornejšia ako klasické vykurovanie radiátormi. Ohrev teplej vody je podporovaný solárnymi panelmi umiestnenými na streche domu. TV signál a Internet prostredníctvom spoločnosti SATRO.
Pred 10 rokmi bola vykonaná kompletná rekonštrukcia rodinného domu vrátane nových rozvodov ako aj samotného vybavenia. Minulý rok keď bol dom murovaný a zasklený balkón sa urobila aj nová fasáda.
Na pozemku sa okrem rodinného domu nachádza v jednej časti ateliér (40m2), ktorý by mohol slúžiť ako samostatná jedno izbová jednotka. Z ateliéru ako aj zo záhrady je možný vstup do krytého bazéna, ktorý je celoročne využiteľný aj vďaka tepelnému čerpadlu, ktoré slúži na ohrev vody v bazéne aj počas zimných mesiacov.
Záhrada je síce menšia ale domáci si vytvorili relaxačnú zónu s jazierkom a posedením, ktorému dominuje špeciálne vytvorené ohnisko na prípravu špecialít na ohni.
Lokalita: Trnávka je východná okrajová časť Bratislavy s dobrým napojením na výpadovky ale aj dobrou dostupnosťou do centra autom aj MHD.
Služby: nachádzajú sa tu jasle, materská, základná škola a stredné školy, kostol, futbalové ihrisko, zdravotné stredisko, pošta, veľké nákupné strediská Avion a Soravia.

TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Luhačovická, Bratislava - Ružinov, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

Viera  Pappová

Viera Pappová

senior real estate consultant

hovorím po slovenskymluvim česky

+421 911 694 990

viera.pappova@lexxus.sk Maklér má 19 ponúk

PA-447

Podrobné informácie

vrátane provízie
2
373 m²
140 m²
úplne prerobený
5 m²
70 m²
interiérový
plastové
rovina
asfaltová cesta

Napíšte nám