LEXXUS-PREDAJ PENTHOUSE s VÝNIMOČNÝM výhľadom, 491 m2 - LEXXUS, a.s.
.jpg
vh30.jpg
vh31.jpg
vh40.jpg

PREDAJ PENTHOUSE s VÝNIMOČNÝM výhľadom, 491 m2

Predaj, Bratislava - Karlova Ves

rozloha 4
4-izbový byt
rozloha 210.96 m²
ulica Vincenta Hložníka

4-izbový byt na predaj v Karlovej Vsi, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka EXKLUZÍVNE na predaj luxusný PENTHOUSE s VÝNIMOČNÝM a neopakovateľným panoramatickým výhľadom na všetky svetové strany, ktorý zaručuje terasa po obvode celého bytu, poschodie 4/4, výťah, samostané podlahové kúrenie- plynový kotol + čistička vody, ul. Vincenta Hložníka.


Súkromie majiteľovi zaručuje samostatný byt na predmetnom podlaží, celková výmera bytu s exteriérom je 491,38 m2 + murovaná pivnica 18 m2, z toho vnútorná plocha bytu je 210,96 m2 + terasa 280,42 m2. K bytu prislúchajú 3 garážové státia, z toho je jedna uzatvorená dvojgaráž, na -1.podlaží objektu s menším počtom garážových státí.

Terasa je riešená a opticky delená na niekoľké zóny: v prednej časti exteriéru sa nachádza sedenie s vonkajším grilom, markízou, dekoračným trávnikom a esteticky riešenou časťou s bielym štrkom- celá predná časť má upravené presklenné zábradlie vyrobené na mieru pre súčasného majiteľa, zadná časť terasy s kombináciou dekoratívneho trávnika a pochôdzneho drevoplastu slúži na herné aktivity menších členov rodiny.

Nadštandardné zhotovovacie materiály a zariadenie nehnuteľnosti- veľké hliníkové okná s fóliami, 9x východ na terasu, alarm, klimatizácia.
V celkovej cene je zahrnuté interiérové zariadenie a vybavenie nehnuteľnosti spolu s elektrospotrebičmi najvyššej kvalitatívnej triedy Miele a Siemens.
Podrobné informácie o inventári, ktorý je súčasťou kúpnej ceny radi odprezentujeme klientovi na osobnom stretnutí.

Predmetný bytový dom svojím osadením a polohou vrámci projektu zaručuje "čistý" výhľad na dominanty mesta - Bratislavský hrad, most SNP a rieku Dunaj,
nachádza sa v prednej línii a preto majiteľovi ponúka neopakovateľný a ničím nerušený priamy panoramatický výhľad na zeleň respektíve vegetáciu tvorenú lužnými lesmi ostrova Sihoť, ramenom rieky Dunaj a krajinou Rakúska.

Projekt Condominium Renaissance sa nachádza na svahu nad Devínskou cestou . Pocit súkromia zaručuje taktiež uzatvorený monitorovaný areál so vstupnou bránou na diaľkové ovládanie a spoločným pozemkom s parkovou úpravou. Výborná dopravná dostupnosť, kompletná občianska vybavenosť v pešej dostupnosti,možnosť cykloturistiky.

TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Vincenta Hložníka, Bratislava - Karlova Ves, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-522

Podrobné informácie

4 / 4
210.96 m²
úplne prerobený
280.42 m²
18 m²
vlastné vyhradené
hliníkové

Napíšte nám