LEXXUS-PREDAJ RD na Hradnom kopci s exkluzívnym výhľadom, BA I. - LEXXUS, a.s.
P1030664.JPG
P1030680.JPG
P1030668.JPG
P1030666.JPG
+ 8 P1030678.JPG

PREDAJ RD na Hradnom kopci s exkluzívnym výhľadom, BA I.

Predaj, Bratislava - Staré Mesto

rozloha 8
Rodinný dom
rozloha 389 m²
ulica Broskyňová

Rodinný dom na predaj v Starom Meste, Bratislava

Na predaj rodinný dom so záhradou na Hradnom kopci s exkluzívnym panoramatickým výhľadom na Staré Mesto , Bratislavský hrad, rieku a Slavín.
Dom sa nachádza v tichej jednosmernej ulici na najlukratívnejšom mieste Bratislavy, BA I., Staré Mesto, Broskyňová ulica, celková výmera pozemku je 945 m2, zastavané plochy a nádvoria 343 m2, úžitková plocha 389 m2, tehla, všetky IS, vlastné kúrenie- plynový kotol Junkers.
Rodinný dom je trojpodlažný , pôdorysne do tvaru „L“, s možnosťou vybudovania ďalšieho nadzemného podlažia, je rozdelený na obytnú časť a ateliér s hudobným štúdiom, 2x garáž, udržiavaná záhrada s drevinami.
Z dispozičného hľadiska je v dome 6 izieb + hudobné štúdio + ateliér , 3x kúpeľňa, 2x WC.
Nehnuteľnosť svojou polohou a osadením poskytuje veľmi pekné výhľady na panorámu hlavného mesta, tichá jednosmerná ulica, v bezprostrednej blízkosti luxusný hotel Albrecht s wellnes a spa, reštauráciou a kokteilovým barom, blízkosti Horský Park, MHD, výborná dopravná dostupnosť a občianska vybavenosť.
V prípade povolenej asanácie pôvodných stavieb ponúka pozemok vzhľadom k svojej výmere možnosť vybudovania rozsiahleho a prestížneho rodinného sídla na najlepšej adrese v hlavnom meste.

TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Broskyňová, Bratislava - Staré Mesto, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-420

Podrobné informácie

3
945 m²
389 m²
pôvodný
áno - 1
áno - 2 autá

Napíšte nám