LEXXUS-PREDAJ rodinný dom , BA I. Tajovského, 627 m2 - LEXXUS, a.s.

PREDAJ rodinný dom , BA I. Tajovského, 627 m2

Predaj, Bratislava - Staré Mesto

rozloha 6
Rodinný dom
rozloha 487 m²
ulica Tajovského

Rodinný dom na predaj v Starom Meste, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka na predaj 6 izb. rodinný dom s výhľadom na Horský Park v najžiadanejšej a najlukratívnejšej časti Bratislavy respektíve katastrálneho územia BA I.- Staré Mesto, v lokalite Kalvária na Tajovského ulici.

Celková výmera pozemku je 627 m2, zastavaná plocha rodinného domu 170 m2 + zastavaná plocha dvojgaráže 44 m2, záhrada 413 m2.
Úžitková plocha domu 656 m2, podlahová plocha úžitkovej časti je 487 m2.
Stavebný materiál tehla: 50 cm, podpivničenie, veľmi dobrý technický stav nehnuteľnosti, vlastné kúrenie: plynový kotol, podlahy: zachovalé drevené parkety a dlažba, okná: časť okien bola menená za plastové, druhá časť sú repasované veľké dvojité drevené okná, vstupná brána na pozemok so vstupom na diaľkové ovládanie, zámková dlažba s prístupom až k dvojgaráži, upravená záhrada v prednej časti domu s okrasnými drevinami a trávnatá plocha v záhrade za domom, nový oporný múr so spodnou susednou nehnuteľnosťou.
Byt na 1.poschodí po rekonštrukcii: zmena dispozície, nové rozvody, nová kúpeľňa a WC, kuchyňa. Všetky inžinierske siete: plyn, elektrina, kanalizácia, mestská voda.
Momentálne je nehnuteľnosť rozčlenená na 3 samostatné bytové jednotky so separátnymi vstupmi z centrálneho schodiska.
Orientácia izieb na svetové strany: SV a JZ.

Dom má veľmi dobrú polohu a umiestnenie v rámci ulice respektíve lokality, majiteľom ponúka panoramatický výhľad na Horský park a tiché prostredie. Nehnuteľnosť má veľký potenciál pre nového vlastníka aj z hľadiska prípadnej rekonštrukcie- platná ÚPI: 2.nadzemné podlažia + ustúpené 3. podlažie (mometálne nevyužitý krov), nehnuteľnosť nie je pamiatkovo chránená.

Napriek zaručenému súkromiu poskytuje oblasť aj občiansku vybavenosť: MHD prechádza priamo cez Tajovského ulicu a zastavuje na znamenie obyvateľa kdekoľvek na ulici, v pešej dostupnosti škôlka, kostol, tanečná škola, dobré dopravné napojenie na Pražskú ulicu, ako aj na obchvat mesta. V blízkosti športoviská, reštaurácie, potraviny YEME.
Avšak ale ako hlavnú pridanú hodnotu prostredia určite vidíme blízkosť jedinečného Horského parku, ktorý sa nachádza taktiež v pešej dostupnosti a poskytuje obyvateľom možnosti prechádzok alebo aktívneho športovania v prírode.

V prípade seriózneho záujmu Vám radi poskytneme pôdorysy nehnuteľnosti, 100% právny stav, LV bez ťiarch.
TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Tajovského, Bratislava - Staré Mesto, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-536

Podrobné informácie

vrátane provízie
2
627 m²
487 m²
čiastočne prerobený
áno - 2
áno - 2 autá
vlastné vyhradené
plastové
rovina
asfaltová cesta

Napíšte nám