LEXXUS-PREDAJ Rodinný dom s krásnou záhradou a bazénom pri Bratislave - LEXXUS, a.s.

PREDAJ Rodinný dom s krásnou záhradou a bazénom pri Bratislave

Predaj, Čenkovce

rozloha Rodinný dom
7-izbový
rozloha 182 m²
ulica Čenkovce

Rodinný dom na predaj v lokalite Čenkovce v Dunajskej Strede

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka čarovný dvojgeneračný rodinný dom s bazénom a krásnou záhradou blízko Bratislavy v chutnej dedinke Čenkovce. Na pozemku s plochou 574 m2 je veľmi príjemným riešením a členením umiestnený priestranný dom v prednej časti, ku ktorému je pripojená prestrešená terasa /altánok/ so záhradným sedením, samostatný domček s letnou kuchyňou a skladovým priestorom (28 m2), oválny vonkajší bazén a okrasná záhradka s krbom.
Rodinný dom je možné užívať ako dvojgeneračný alebo z neho urobiť jednu kompaktnú rezidenciu s hosťovským traktom. Stavba pôvodného domu prešla takmer kompletnou rekonštrukciou, má všetky inžinierske siete okrem napojenia na kanalizáciu, čo je samozrejme realizovateľné, avšak aktuálne na účely odpadu slúži efektívne septik. Na pozemku je narážaná studňa, ktorá svojou kapacitou poslúži na závlahu celej záhrady a trávnikov prostredníctvom kvapôčkového a závlahového systému. Pri rekonštrukcii domu boli realizované výmeny okien za drevené eurookná s trojsklom (na celom prízemí bezpečnostné sklá, vnútorné žalúzie a sieťky proti hmyzu), nová fasáda celého domu (hlavný dom, prístavba, záhradný domček), kúrenie novým kondenzačným kotlom či klimatizácia v podkroví a pod.
Dom je ako z exteriéru, tak z interiéru vo výbornej kondícii, je kompletne vybavený a zariadený, a ponúka tak okamžité veľkorysé bývanie pre rodinu, ktorá preferuje ticho a atmosféru vidieku s dobrou dostupnosťou do centra hlavného mesta (cca 25 min). TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Čenkovce, Čenkovce, Dunajská Streda, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GA-419

Podrobné informácie

vrátane provízie
2
574 m²
úplne prerobený
áno - 1
9.15 m²
vlastné vyhradené
drevené
rovina
asfaltová cesta

Napíšte nám