LEXXUS-PREDAJ Rodinný (dvoj)-dom v Kittsee - nízkoenergetická stavba - LEXXUS, a.s.

PREDAJ Rodinný (dvoj)-dom v Kittsee - nízkoenergetická stavba

Predaj, Kittsee

rozloha 5
Rodinný dom
rozloha 154 m²
ulica Blau-Kreuz Gasse

Rodinný dom na predaj v Neusiedl am See

Na predaj - pasívny rodinný dom Kittsee v lokalite Rakúsko - Kittsee. Od centra Bratislavy je vzdialený približne 6 km.
Nachádza sa na novovzniknutej ulici Blau-Kreuz Gasse v Kittsee kde v sú bezprostrednom susedstve všetko slovenské rodiny. Dom je pripojený k obecnej internetovej sieti. Úžitková plocha domu je 163 m2, čistá úžitková plocha 154 m2 plus terasa na záhradu.
Podpivničený sklad má výmeru 8 m2, prístrešok na parkovanie pre dve autá 46,5 m2. Veľkosť pozemku je 350 m2 a zastavaná plocha domu 96 m2. Atraktívny 5 izbový dvojpodlažný rodinný dom je modernou stavbou, ktorá spĺňa požiadavky na komfortné a energeticky efektívne bývanie. Dva domy sú spojené jednou dvojitou murovanou zvukovo a protipožiarne izolovanou stenou. Je postavený v štandarde pasívneho domu, na jeho vykúrenie stačí výkon okolo dvoch kilowattov (ročná potreba tepla na vykurovanie je pod 15 kWh na m2). Východná časť dvojpodlažného dvojdomu má kombinovaný konštrukčný systém – obvodové steny tvorí drevená stĺpiková konštrukcia vyplnená tepelnou izoláciou, strop je drevobetónový, podlaha prízemia betónová na hrubej tepelnej izolácii a deliaca stena k susedovi je murovaná
s vloženou zvukovou izoláciou. Väčšinu tepla dodá vetrací systém s rekuperáciou tepla, v prípade potreby doplnený elektrickými vykurovacími telesami. Veľmi tichá vetracia jednotka Drexel-Weiss má zabudované tepelné čerpadlo a slúži aj na prípravu ohriatej pitnej vody, soľankový zemný výmenník slúži na predhrev (či v lete na predchladenie) vetracieho vzduchu. Kvalitné drevené okná s trojsklom sú zvonku tienené žalúziami. Parkovanie konfortne pre dve autá je riešené pod prístreškom vedľa domu plus na pozemku za automaticky otváranou branou. Za domom je sklad na kosačku , náradie, bicykle... Sklad je podpivničený.
Dom sa predáva v prevedení štandard a záujemca si tak môže interiér zrealizovať podľa svojich predstáv.
Na prízemí je dominantným priestorom obývacia izba s kuchynským kútom, je tu jedna hosťovská izba /pracovňa /a časť príslušenstva /kúpeľňa a toaleta/. Na prvom poschodí sú tri spálne a kúpelňa s WC.
Spojenie s Bratislavou je veľmi dobré. V obci je železničná stanica na trase Bratislava – Viedeň (jedna zastávka do stanice Bratislava-Petržalka). Do hlavného mesta vás odvezie/dovezie Bratislavská MHD. Pripojenie k rakúskej a slovenskej diaľničnej sieti je do niekoľkých minút. Celková predajná cena za dom 290.000€ plus poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva 30.000€ je 320.000€.

TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Blau-Kreuz Gasse, Kittsee, Neusiedl am See, Rakúsko

Pre viac informácií kontaktujte

GA-271

Podrobné informácie

vrátane provízie
2
350 m²
154 m²
4.80 m²
8.90 m²
8 m²
vlastné vyhradené

Napíšte nám