LEXXUS-PREDAJ, štýlový 5i RD s bazénom, Nová Dedinka, Senec - LEXXUS, a.s.

PREDAJ, štýlový 5i RD s bazénom, Nová Dedinka, Senec

Predaj, Nová Dedinka

rozloha 5
Rodinný dom
rozloha 200 m²
ulica Kvetná

Rodinný dom na predaj v lokalite Nová Dedinka v Senci

Na predaj dvojpodlažný 5i rodinný dom s exteriérovým bazénom v tichej časti na okraji centra obce Nová Dedinka.

RD bol skolaudovaný v roku v roku 2003. Postavený je v zástavbe nadštandardných rodinných domov. Obytná plocha domu je cca 190 m2.

Dispozícia RD:
Prízemie pozostáva z predsiene, kuchyne, obývacej izby so žulovým krbom, spálne, kúpeľne s WC a multifunkčnou sprchou so saunou, komory pod schodiskovým priestorom. Na poschodie sa vstupuje dreveným schodiskom z prízemia do obytnej haly, z ktorej sa vstupuje do troch obytných miestností, kúpeľne a samostatného WC. Z obytných miestností sú prístupné dve loggie.

Vykurovanie domu je teplovodné, zdrojom je plynový kotol. Odkanalizovanie je do žumpy na pozemku (plánovaná verejná kanalizácia). V dome je zabezpečovacie zariadenie a kamerový systém.
Pozemok s celkovou rozlohou 592 m2 poskytuje svojim vybavením priestor pre pasívny aj aktívny oddych. Z obývačky sa vychádza na vydláždenú zastrešenú terasu vedľa ktorej je exteriérový bazén. Na pozemku sa nachádza sklad náradia (podpivničený), altánok 19 m2, pergola 15 m2 a studňa s elektrickým a ručným čerpadlom využívaná na polievanie i ako úžitková voda v domácnosti.

Nová Dedinka je obec s vysoko rozvinutou infraštruktúrou, vzdialenosť do BA 11 km, od SC 5 km. Zastávka autobusu cca 100 m od domu, 150 m je začiatok cyklotrasy pri Malom Dunaji, dve jazerá, štrkovisko, škola, škôlka, niekoľko potravín, reštaurácia, lekár a iné služby. Bývanie v tejto lokalite zabezpečuje komfortné bývanie v prírode s využitím množstva voľnočasových aktivít a zároveň rýchlu dostupnosť do hlavného mesta.

Cena RD v RK.

TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Kvetná, Nová Dedinka, Senec, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

Mgr. Ján Badinka

Mgr. Ján Badinka

senior real estate consultant

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийmluvim česky

+421 915 570 802

jan.badinka@lexxus.sk Maklér má 92 ponúk

BAD-138

Podrobné informácie

1
592 m²
200 m²
pôvodný
áno - 2
áno - 1 auto
vlastné vyhradené
exteriérový

Napíšte nám