LEXXUS-PREDAJ Štýlový investičný boutique duplex vo Vysokých Tatrách - LEXXUS, a.s.
horné poschodie duplexu - spálňa
horné poschodie duplexu - spálňa
prízemie duplexu - obývacia izba
prízemie duplexu - kuchynka
+ 9 prízemie duplexu - vstupná hala

PREDAJ Štýlový investičný boutique duplex vo Vysokých Tatrách

Predaj, Ždiar

rozloha 2
Rekreačný apartmán
rozloha 52.15 m²

Rekreačný apartmán na predaj v lokalite Ždiar v Poprade

Spoločnosť Lexxus, a.s. ponúka exkluzívny 2 izbový štýlový investičný duplex v nádhernej lokalite Vysokých Tatier v Podtatranskej obci Ždiar. Jedinečná boutique Vila Protege vznikla unikátnym spojením histórie a precíznej rekonštrukcie pôvodnej "Protežky" renomovanou spoločnosťou Zipser, ktorá sa fokusuje na prienik pôvodných rekreačných nehnuteľností do dnešnej modernej doby s vnúknutím atmosféry hodnej svojho renomé.

Ždiar - obec, ktorá vznikla už v roku 1628 ako lazová osada sa rozprestiera v Ždiarskom podolí doliny Belá, medzi Belianskými Tatrami a Spišskou Magurou. Nosným piliérom pripravovaného projektu Protege Resort je práve Villa Protege, ktorá už pred niekoľkými desaťročiami patrila medzi jedno z najnavštevovanejších reštauračných a ubytovacích zariadení v dedine. Bola symbolom pohody a nekonvenčnosti a rovnako ako pre domácich, tak aj pre turistov neoddeliteľnou súčasťou spoločenského života v Ždiari. Villa Protege bude znovuzrodeným miestom so šiestimi apartmánmi, wellnessom a špičkovou gastronómiou, ktorú bude ponúkať Bistro Borowitschka & Lobby Lounge by Caffé Diemme. O celkové pohodlie majiteľov týchto exkluzívnych apartmánov a ich hostí sa postará tento gastronomický koncept.

Bistro sa bude špecializovať na vyzreté mäso a delikátne pokrmy z neho pripravené. V tejto gastroprevádzke budete mať možnosť ochutnať tie najväčšie mäsové špeciality ako napríklad klasický "tatarák", šťavnatý steak so 45 dní odležaného a vyzretého mäsa, či silný hovädzí vývar z býka z lokálnej slovenskej farmy. Lobby Lounge bude naopak možnosť výberu prémiových borovičiek či domácich ovocných destilátov...

Jednou z hlavných výhod obce Ždiar je práve jej poloha na úpätí hôr s neďalekou mestskou dostupnosťou, ktoré z nej robia jedno výnimočné celoročne využiteľné miesto.
Luxury apartment & private spa apartment no. 1

Tento duplex je prvý z dvoch mezonetových apartmánov vo Ville Protege. Kombinuje v sebe dve podlažia, pričom vchod do aparmnánu sa nachádza na druhom nadzemnom podlaží, jeho horné poschodie je súčasťou tretieho podlažia. Dominantný prvok budovy kubistický 4 hranný výklenok poskytuje nádherný výhľad cez presklené vytráže typické pre túto stavbu na Belianske Tatry. Na prvom poschodí duplexu sa nachádza obývacia časť s kuchynkou, krbom, rozťahovacou "sofa bed" (doplnkové lôžko pre 2 osobby) a toaletou, na druhom poschodí spálňa s dvoma voľne stojacími vaňami s hydromasážnymi trskami a opäť, pre túto budovu typickým výklenkom s fenomenálnym výhľadom na hory a veľkorysou posteľou na mieru 220x210 cm so šatníkom. Apartmán je vybavený plne zariadenou malou kuchynkou "Kitchenette", sprchovacím kútom s hydromasážnymi tryskami a integrovanou parnou saunou. Interiérová podlahová plocha apartmánu je 52,15 m2 na dvoch podlažiach. Tento výnimočný duplex sa ponúka kompletne charizmaticky zariadený prírodnými materálmi, je citlivo ladený do príjemných zemitých odtieňov, ktoré dokonale dotváraju naturálnu atmosféru tohto miesta a lokality. Prevládajúcim materiálom je drevo (dub), ktoré je s vkusom doplnlené o množstvo kamenných detailov a kvalitným zamatovým nábytkom.

Apartmán bude zároveň ponúkať garantovaný investičný výnos prostredníctvom správy investičnej spoločnosti, ktorá tento unikátny projekt realizuje a to až na úrovni 7,5% p.a.
Majiteľ apartmánu tak bude mať na výber užívanie nehnuteľnosti výlučne pre svoje potreby a svojich blízkych, či kombinované využitie s čiastočným výnosom a občasným vyťažením podľa svojho preferovaného času v priebehu roka, alebo kompletné zastrešenie obsadenosti a výnosu spoločnosťou na to určenú. Nehnuteľnosť tak ponúka široké využitie vlastnej investície, čím sa stáva jedinečná svojho druhu v tejto lokalite.

Komplexná cena na úrovni 114.795€ zahŕňa tento jedinečný apartmán s kompletným kvalitným zariadením a vybavením "na kľúč" a vonkajšie parkovacie státie v hodnote 15.000€. Pri kúpe apartmánu v tomto prevedení so štandardom je možnosť využitia fixného ročného zhodnotenia, alebo prenájmu cez hotelovú spoločnosť investora projektu. TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Ždiar, Poprad, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GA-334

Podrobné informácie

vrátane provízie
2 / 3
52.15 m²
po rekonštrukcii
7 m²
vlastné vyhradené
drevené

Napíšte nám