LEXXUS-PREDAJ Unikátny 5 izbový byt s panoramatickým výhľadom na mesto - LEXXUS, a.s.

PREDAJ Unikátny 5 izbový byt s panoramatickým výhľadom na mesto

Predaj, Bratislava - Nové Mesto

rozloha Byt
5 a viac izbový
rozloha 150 m²
ulica Tehelné pole

5 a viac izbový byt na predaj v Novom Meste, Bratislava

LEXXUS,a.s. exkluzívne ponúka výnimočný a moderný 5 izbový byt v novostavbe projektu Tehelné pole na rovnomennej adrese s ultimátnym paoramatickým výhľadom na centrum Bratislavy a Karpaty. Okrem svojej výbornej adresy sa môže projekt pochváliť širokou občianskou vybavenosťou a voľnočasovým vyžitím od parkov, multi-športovísk, obchodných centier či gastroprevádzok a služieb. Veľkometrážny byt na 19. podlaží s podlahovou plochou 150 m2 a priestrannou terasou ponúka rodinné bývanie pre najnáročnejšieho klienta. Príjemne a logicky riešená dispozícia tohto nádherného priestoru môže byť z aktuálneho stavu "holobyt" realizovaná podľa individuálnych a trendových predstáv nového majiteľa tohto unikátneho bytu do posledných detailov. Interiér bytu disponuje podlahovým kúrením, vzduchotechnikou a chladením, veľkoformátovými hliníkovými oknami s izolačným trojsklom a internými/externými parapetmi.
Dispozíciu bytu tvorí vstupná hala s hosťovským WC, chodba so samostatným šatníkom "walk-in", komfortná denná časť, ktorú tvorí otvorená obývacia izba s kuchynským kútom, jedálňou a komorou, 3 samostatné spálne so spoločnou kúpeľňou, práčovňou a hlavná spálňa s vlastnou kúpeľňou s denným svetlom. Všetkých 5 izieb má zároveň vlastný vstup na terasu s výmerou 64,96 m2, ktorá je okolo celého bytu s orientáciou na 3 svetové strany.
Projekt Tehelné pole disponuje množstvom parkovacích státí v podzemnej garáži, kde ponúkajú možnosť dlhodobého prenájmu na 38 rokov až 3 státí budúcemu vlastníkovi bytu. TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Tehelné pole, Bratislava - Nové Mesto, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GA-385

Podrobné informácie

19 / 23
150 m²
holopriestor
64.96 m²
vnútorné
hliníkové
severozápadná

Napíšte nám