LEXXUS-PRENÁJOM 3i mezonet + 2x parking v projekte III.VEŽE - LEXXUS, a.s.

PRENÁJOM 3i mezonet + 2x parking v projekte III.VEŽE

Prenájom, Bratislava - Nové Mesto

rozloha 3
3-izbový byt
rozloha 120 m²
ulica Bajkalská

3-izbový byt na prenájom v Novom Meste, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka EXKLUZÍVNE na prenájom luxusný 3 izbový mezonetový byt s terasou v projekte III.VEŽE, mestská časť BA III.- Nové Mesto, Bajkalská ulica,
poschodie 23 a 24/24, celková výmera 132 m2, vnútorná plocha bytu 120 m2 + priestranná loggia 12,25 m2 + 2x garážové státie , 3x výťah.

POPIS:

23. poschodie: vstupná hala (6,55 m2), hosťovská kúpeľňa a WC , veľkometrážna obývacia izba s jedálenským kútom a kuchyňou (47 m2), schodisko (4,10 m2).

24.poschodie: spálňa (19,70 m2), pracovňa s pracovným stolom vyrobeným na mieru (11,85 m2), galéria (6,50 m2), hlavná kúpeľňa (11,70 m2), kúpeľňa (6,65 m2)


Nadštandard: vysoké hliníkové okná s izolačným dvoj sklom, podlahy: dlažba- leštený gres, moderná kuchynská linka na mieru so spotrebičmi Electrolux, 2x nadrozmerné kúpelne + 1x hosťovská kúpelňa na prízemí, pračka so sušičkou, vstavané skrine na mieru, každá izba je klimatizovaná.


Projekt III VEŽE ponúka svojim architektonickým riešením, prevedením a vybavenosťou moderné bývanie v širšom centre mesta-
24 hodinová recepcia a strážna služba, 3x rýchlovýťah, každá veža disponuje vlastným fitness centrom a spoločenskou miestnosťou pre rezidentov projektu, ktorá je prepojená s výstupom na terasu, kde sa nachádza oddychový zelený park s lavičkami prístupný taktiež výhradne rezidentom projektu.
Vstup na posledné poschodie, kde sa predmetný byt nachádza iba s čipovou kartou.

Obchodné a nebytové priestory priamo na prízemí zabezpečujú kompletnú potrebnú občiansku vybavenosť- reštaurácie, kaviarne, služby, banky, kaderníctvo, potraviny, kvetinárstvo, atď.

Vhodné pre klienta, ktorý hľadá aktívny oddych, dobrú polohu a dostupnosť do centra mesta a kvalitu bývania. V blízkosti MHD, športoviská- plaváreň Pasienky, Národný futbalový štadión, Zimný štadión Ondreja Nepelu, Národné tenisové centrum a park Jama, Hant aréna, hala Mladosť, jazero Kuchajda, Polus centrum.

Jedná sa o luxusný typ 3 izbového bytu so strategickou polohou v predmetnom projekte s výborným dispozičným riešením, výhľadom a orientáciou.
Byt je presklenný a veľmi dobre presvetlený. Orientácia bytu je na východnú stranu s panoramatickým výhľadom na Karpaty a panorámu Nového Mesta.

Byt sa prenajíma kompletne zariadený vrátane spotrebičov a kompletného inventáru, voľný od 01.08.2019.

Cena nájmu: 1500,-EUR/mesiac + energie 200,-EUR/mesiac
TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Bajkalská, Bratislava - Nové Mesto, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-537

Podrobné informácie

23 / 24
120 m²
úplne prerobený
áno - 1
12.25 m²
vlastné vyhradené
zariadený
hliníkové
východná
rovina
asfaltová cesta

Napíšte nám