LEXXUS-PRENÁJOM luxusný 5i rod. dom v privátnom areáli, BA Nové Mesto - LEXXUS, a.s.
P1050399.JPG
P1050386.JPG
P1050398.JPG
P1050385.JPG
+ 8 P1050373.JPG

PRENÁJOM luxusný 5i rod. dom v privátnom areáli, BA Nové Mesto

Prenájom, Bratislava - Nové Mesto

rozloha 5
Rodinný dom
rozloha 200 m²
ulica Pezinská

Rodinný dom na prenájom v Novom Meste, Bratislava

LEXXUS-PRENÁJOM luxusný 5-izbový trojpodlažný rodinný v privátnom areáli, Nové Mesto

Na prenájom luxusný 5-izbový trojpodlažný rodinný dom v privátnom areáli kondomínia, ktoré je situované v tichej lokalite na úpätí račianskych vinohradov, na Pezinskej ulici v mestskej časti Bratislava III Nové Mesto.

Trojpodlažný dom s úžitkovou plochou 200 m2, dvoma terasami a záhradou (s detským ihriskom - domčekom) sa nachádza na súkromnej ulici uzatvorenej elektronicky ovládanou bránou.
Prízemie domu tvorí otvorená obývacia miestnosť s veľkými francúzskymi oknami s prístupom na terasu a zatrávnený dvor spojená s plne vybavenou kuchyňou na mieru. Na druhom podlaží sa nachádzajú dve izby, kúpeľňa s vaňou a toaletou. Tretie podlažie tvorí spálňa s prístupom na priestrannú terasu s pekným výhľadom na vinohrady. V suteréne vily je k dispozícii priestranná miestnosť s multifunkčným využitím, kúpeľňa so sprchovacím kútom a technická miestnosť. Na každom podlaží na nachádza samostatné WC.
Na oknách sú trojsklá, tieniace rolety, na terasách sú markízy.
Vila je energeticky nenáročná, pri stavbe boli použité najmodernejšie izolačné technológie, je chránená elektronickým alarmom, videovrátnikom vpúšťate návštevy do privátnej ulice, vo všetkých miestnostiach je prístupná štruktúrovaná kabeláž, na ohrev vody sú používané slnečné kolektory. Vila je zariadená kvalitným nábytkom.
Pri dome môžu parkovať 2 autá na vlastných vyhradených miestach. Cesta do centra mesta v rannej špičke trvá asi 15 min. Vilka je k dispozícii ihneď.

Mesačné nájomné je 1 800,-€ + náklady na energie 200,-€. TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pezinská, Bratislava - Nové Mesto, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

JU-372

Podrobné informácie

220 m²
200 m²
áno - 2
áno - 2 autá
vlastné vyhradené
zariadený
B
juhovýchodná
rovina

Napíšte nám