LEXXUS-PRENÁJOM nadštandardný 4-izbový byt s terasou Parkville Koliba - LEXXUS, a.s.

PRENÁJOM nadštandardný 4-izbový byt s terasou Parkville Koliba

Prenájom, Bratislava - Nové Mesto

rozloha 4
4-izbový byt
rozloha 125.65 m²
ulica Strážna

4-izbový byt na prenájom v Novom Meste, Bratislava

Na prenájom krásny 4-izbový nadštandardne čiastočne zariadený byt v exkluzívnom projekte Parkville s 2 garážovými miestami a pivničnou kobkou. Celková výmera bytu je 145,6 m2, vrátane ktorej je balkón /5,8 m2/ a priestranná terasa /13,9 m2/. Byt sa ponúka čiastočne zariadený, má kompletne vybavenú a zariadenú kuchynskú linku so spotrebičmi, vstavané skrine v izbách a vstupnej hale, práčku so sušičkou v technickej miestnosti a je klimatizovaný.
Projekt bol skolaudovaný začiatkom roka 2009. V areáli projektu sa nachádza centrum a sauna, detské ihrisko, parkovanie pre návštevy, celý areál je uzavretý, vstup je kontrolovaný kamerovým systémom a bezpečnostnou službou. Nehnuteľnosť disponuje nádhernými očarujúcimi výhľadmi na mesto. Presvedčte sa na obhliadke!

O projekte:
Parkville, v ktorom sa nehnuteľnosť nachádza je umiestnený medzi úrodnými vinicami na úbočí Koliby, predstavuje moderné bývanie s neuveriteľným pohľadom na panorámu Bratislavy a okolia. Parkville ponúka jedinečné zelené prostredie pre každého obyvateľa a vytvára nový štandard pre súčasné rodinné bývanie v Bratislave. Projekt je situovaný len 5 km od centra mesta, čo jeho obyvateľom umožňuje luxus pohodlne si vyjsť na večeru, navštevovať historické pamiatky, múzeá či kultúrne podujatia. Do tejto unikátnej lokality bol navrhnutý najlepší koncept mestských víl umiestnených v zelenom prírodnom parku, ktorý poskytuje zdravé a bezpečné prostredie pre celú rodinu.
Projekt pozostáva z 92 luxusných bytov v desiatich veľkolepo navrhnutých moderných mestských vilách. Všetky vily sú navrhnuté tak, aby poskytovali nádherný výhľad na panorámu Bratislavy a z viacerých miest ponúkajú výnimočný pohľad na bratislavský hrad.

Ponuka je k dispozícii od 01.09.2019

Poloha nehnuteľnosti na mape

Strážna, Bratislava - Nové Mesto, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

E202

Podrobné informácie

1 / 3
125.65 m²
5.80 m²
13.90 m²
3 m²
vlastné vyhradené
čiastočne

Napíšte nám