NA PREDAJ LUXUSNÝ NADŠTANDARDNÝ 3-IZBOVÝ BYT V REZIDENČNOM PROJEKTE - LEXXUS, a.s.

NA PREDAJ LUXUSNÝ NADŠTANDARDNÝ 3-IZBOVÝ BYT V REZIDENČNOM PROJEKTE

Predaj, Malinovo

rozloha Byt
3-izbový
rozloha 68.78 m²
ulica .

3-izbový byt na predaj v lokalite Malinovo v Senci

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ LUXUSNÝ NADŠTANDARDNÝ 3-IZBOVÝ BYT V REZIDENČNOM PROJEKTE TRI VODY MALINOVO

Rozloha: 68,78 m2

Zabudnite na bývanie na jednotvárnej ulici. Exkluzívny projekt Tri vody Malinovo Vám ponúka bývanie, o ktorom ste snívali. Svojou polohou Vám tento byt poskytuje bývanie v tesnom kontakte s prírodou, no zároveň v bezprostrednej blízkosti hlavného mesta.

Jedná sa naozaj o rezidenčný projekt, ktorý je tvorený rodinnými domami a menšími bytovými domami s krásnou promenádou spojenou s exkluzívnym bazénom, ktorý je k dispozícií obyvateľom tejto rezidencie. V tomto polyfunkčnom objekte nájdete potraviny, reštauráciu, vinotéku, kaviareň, kaderníctvo a tiež detské ihrisko.
Byt pozostáva z 3- obytných miestností a je veľmi dobre dispozične a priestranne riešený. Každý z bytov má k dispozícií vlastný elektrický kotol, takže budúci majiteľ si nezávisle reguluje tepelnú teplotu v byte programovateľným digitálnym termostatom v každej izbe. V celom byte je elektrické podlahové kúrenie a použité kvalitné nadštandardné materiály.
Byt sa predáva zariadený.
K bytu prislúcha aj pivnica, ktorá je situovaná na poschodí na ktorom sa byt nachádza.

Parkovanie v tomto komplexe je zabezpečené vlastným vyhradeným vonkajším parkovacím miestom pod bytovým domom (povinnosť zakúpenia parkovacieho státia za poplatok 10.000,- eur).

Dispozícia bytu:
vstupná chodba s rolldor skriňou – priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálenským kútom s výstupom na menší balkón s výhľadom na bazén – priestranná spálňa s veľkou rolldor skriňou – samostatná izba s priestrannou rolldor skriňou (momentálne využívaná ako pracovňa) –kúpeľňa s vaňou – samostatná toaleta.

Lokalita:
Jedná sa o novú modernú lokalitu, plnú zelene a pokoja v spojení s prírodou. Lokalita Vám poskytuje naozaj kompletnú občiansku vybavenosť a rýchle napojenie do centra mesta. Celé okolité prostredie je ideálne pre oddych a relax.


Cena nehnuteľnosti: 235.000,- €

Viac info: 0918 965 881

TOPPONUKA

3D virtuálna prehliadka MatterportPoloha nehnuteľnosti na mape

., Malinovo, Senec, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

Veronika Juríková

Veronika Juríková

senior real estate consultant

hovorím po slovenskyI speak english

+421 918 965 881

veronika.jurikova@lexxus.sk Maklér má 19 ponúk

VJ-360

Podrobné informácie

1 / 3
68.78 m²
úplne prerobený
vonkajšie

Napíšte nám