PREDAJ- 2i byt s balkónom+šatník, NOVOSTAVBA ,Dúbravka, REZERVOVANÝ - LEXXUS, a.s.

PREDAJ- 2i byt s balkónom+šatník, NOVOSTAVBA ,Dúbravka, REZERVOVANÝ

Predaj, Bratislava - Dúbravka

rozloha Byt
2-izbový
rozloha 40.81 m²
ulica Pri Hrubej luke

2-izbový byt na predaj v Dúbravke, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka na predaj príjemný SKOLAUDOVANÝ 2 izbový byt s výhľadom v nízko energetickej novostavbe projektu DÚBRAVY , BA IV.- m.č. Dúbravka.

celková výmera 44,57 m2, vnútorná plocha bytu 40,81 m2 + balkón 3,76 m2 , posch. 6/7, 7.NP, výťah.

POPIS:
vstupná hala - 4,61 m2, kúpeľňa so sprchovým kútom, umývadlom, priestorom na práčku a WC - 4,61 m2, obývacia izba s predprípravou na kuchynskú linku - 17,02 m2 , spálňa - 11,42 m2 s východom na balkón - 3,76 m2, samostatný šatník s oknom- 3,15 m2.

VYBAVENIE
Veľmi dobrá dispozícia bytu, orientácia na východnú stranu s výhľadom na Malé Karpaty.

Cena bytu zahŕňa kvalitný štandard: plastové okná s izolačným trojsklom a zníženou parapetnou doskou + mikrovetranie, bezpečnostné vstupné dvere, interiérové dvere so zárubňami, laminátové parkety EGGER 8 mm, sanita, obklad a dlažba v kúpeľni - keramika SOUKUP, závesné WC, batérie Hans Grohe, balkónové dosky so špeciálnou technológiou ISOkorb Schock, vlastná plynová kotolňa- digitálne merače tepla.

Projekt realizovaný renomovanou spoločnosťou CORWIN ponúka moderné bývanie a spĺňa prísne nízkoenergetické štandardy, energetická trieda domov A1, reprezentatívne vstupné priestory a spoločné priestory, kontrolovaný systém vstupov do vnútorného areálu a bytových blokov s najmodernejšími technológiami- čítačka ŠPZ, UHF senzor, kamerový systém.

Súčasťou vnútorného areálu je moderné multifunkčné ihrisko + menšie športoviská - ping-pongový stôl, petangové ihrisko, šachový stôl, park s upravenou zeleňou záhradné a sadové úpravy, komunitné bývanie so spoločnými záhradkami na pestovanie drobného ovocia a zeleniny, zelené strechy, bez údržbový skalničkový koberec zadržiavajúci vlhkosť a vodu, najvyššia úroveň tepelného mosta na streche. vonkajšie parkovisko pre návštevy.

LOKALITA
Výborná občianska vybavenosť: obchodné centrum Dubrawa : lekáreň, potraviny Tesco, holičstvo, čistiareň, služby, MHD, školy, škôlky, pošta, banky, dobré dopravné napojenie, v blízkosti obchodné centrum Bory mall.

Mestská časť Dúbravka ako aj blízkosť prírody- Devínska Kobyla, ponúka rôzne športové aktivity- cyklistické a turistické trasy, zimný štadión, 2x bedmintonová hala, 2 futbalové ihriská, tenisové kurty, kúpalisko.

CENA
Cena bytu vrátane kvalitného štandardu je 149.900,-Eur + vonkajšie parkovacie státie, aj na HÚ, IHNEĎ K NASŤAHOVANIU.

FINANCOVANIE

Ohľadom preverenia vašich možností na získanie hypotekárneho úveru neváhajte kontaktovať našich hypotekárnych špecialistov zo spoločnosti HYPOCENTRUM mailom na info@hypocentrum.sk, alebo na tel.čísle 02/32 000 200.

TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pri Hrubej luke, Bratislava - Dúbravka, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-595

Podrobné informácie

vrátane provízie
6 / 7
40.81 m²
pôvodný
3.76 m²
vonkajšie
plastové
severovýchodná

Napíšte nám