PREDAJ - presvetlený 2i byt, Slnečnice zóna Mesto A5, Petržalka - LEXXUS, a.s.

PREDAJ - presvetlený 2i byt, Slnečnice zóna Mesto A5, Petržalka

Predaj, Bratislava - Petržalka

rozloha Byt
2-izbový
rozloha 39.61 m²
ulica Zuzany Chalupovej

2-izbový byt na predaj v Petržalke, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka na predaj SKOLAUDOVANÝ 2 izbový byt s veľkou loggiou v obľúbenom a žiadanom projekte SLNEČNICE – zóna MESTO v bytovom dome A 5, BA V., ul. Zuzany Chalupovej,

Poschodie 3/7, 4.NP, výťah.

POPIS:
Dispozícia: Celková predajná plocha 48,37 m2, celková plocha 47,24 m2, vnútorná plocha bytu 39,61 m2 + veľká loggia 7,63 m2.
vstupná chodba (2,98 m2), kúpeľňa s toaletou a radiátorom (4,02 m2), obývacia izba s kuchynským kútom a predprípravou na KL (20,20 m2), veľká loggia (7,63 m2).

VYBAVENIE
Cena zahŕňa štandardné vybavenie: bezpečnostné vstupné dvere, interiérové dvere a zárubne, podlahy- laminátové parkety a dlažba, sanita, veľké francúzske plastové okná s izolačným dvojsklom, audio vrátnik.

Orientácia bytu na svetové strany- ZÁPAD.
Vo vnútrobloku sa nachádza upravené átrium s parkovou úpravou, lavičkami a menším detským ihriskom, ktorý slúži majiteľom bytov v danom objekte A5.

Novovzniknutá moderná štvrť ponúka pre obyvateľov kombináciu mestského spôsobu bývania s výbornou občianskou vybavenosťou a dopravnou dostupnosťou a zároveň blízkosti prírody neďalekých lužných lesov a cyklistickej hrádze.

Súčasťou projektu je už funkčné lokálne obchodné centrum SLNEČNICE MARKET (napr. Billa, lekáreň, 101 Drogérie, trafika) a farmárska tržnica Trch- (napr. gastro prevádzky, predaj zeleniny a ovocia, syrov, kvetinárstvo). Súčasťou objektu je aj športové centrum Leon.

LOKALITA
Výborná dopravná dostupnosť a napojenie do centra mesta (MHD, v budúcnosti električka, Dolnozemská ul., Panónska ul., diaľničný obchvat),
aj na HÚ, SKOLAUDOVANÉ.


CENA
Cena predmetného bytu s balkónom v štandardnom vyhotovení je 174.900,- EUR + vnútorné garážové státie v objekte za cenu 19.000,-EUR.
Celková cena predmetného bytu a vnútorného garážového státia je 193.900,-EUR .

FINANCOVANIE

Ohľadom preverenia vašich možností na získanie hypotekárneho úveru neváhajte kontaktovať našich hypotekárnych špecialistov zo spoločnosti HYPOCENTRUM mailom na info@hypocentrum.sk, alebo na tel.čísle 02/32 000 200.TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Zuzany Chalupovej, Bratislava - Petržalka, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-620

Podrobné informácie

vrátane provízie
3 / 7
39.61 m²
pôvodný
7.63 m²
vnútorné
plastové
západná

Napíšte nám