PRENÁJOM 1i zariadený byt ,Nejedlého ul., BA IV., 35 m2 - LEXXUS, a.s.
1.jpg
5.jpg
4.jpg
6.jpg
+ 7 9.jpg

PRENÁJOM 1i zariadený byt ,Nejedlého ul., BA IV., 35 m2

Prenájom, Bratislava - Dúbravka

rozloha Byt
1-izbový
rozloha 33 m²
ulica Nejedlého

1-izbový byt na prenájom v Dúbravke, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka na prenájom zariadený 1 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii s výhľadom, BA IV., Dúbravka, Nejedlého ul., poschodie 8/8, nový výťah, 35 m2.

POPIS:
vstupná chodba so šatníkovou skriňou, kúpeľňa s vaňou a pračkou, samostatné WC, kuchyňa - menená kuchynská linka na mieru- úplne nový kombinovaný multifunkčný sporák: plynový sporák, el.rúra s grilom, mikrovlnka, chladnička s mrazničkou, potravinová skriňa.
Izba - manželská posteľ, vstavaná skriňa na mieru, stolík so sedením, TV.

Byt je počiastočnej rekonštrukcii: plastové okná, podlahy - dlažba a plávajúca podlaha v izbe, vstavaná skriňa, menená kuchynská linka.

Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou - zateplenie, vyregulované kúrenie s meračmi tepla, nový výťah, menené stúpačky, nová vstupná brána na čip, slušní susedia.

Orientácia bytu na svetové strany- VÝCHOD


Kompletná občianska vybavenosť- v pešej dostupnosti MHD, OD Saratov, pošta, banka, potraviny, zdravotné stredisko, reštaurácia.


Mestská časť Dúbravka ako aj blízkosť prírody- Devínska Kobyla, ponúka rôzne športové aktivity- cyklistické a turistické trasy, zimný štadión, 2x bedmintonová hala, 2 futbalové ihriská, tenisové kurty, kúpalisko.

Ideálny pre 1 osobu alebo 1 pár, nefajčiar, bez zvierat.

Cena nájmu predmetného zariadeného bytu je 380- EUR/mesiac, mesačná zálohová platba na energie je 50,-EUR/mesiac vrátane internetu a základného balíka KTV,
spolu 430,-EUR/mesiac vrátane energií.


TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Nejedlého, Bratislava - Dúbravka, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-624

Podrobné informácie

8 / 8
33 m²
čiastočne prerobený
verejné
zariadený
plastové
východná

Napíšte nám