AKCIOVÁ PONUKA - Nadštandardný 3 iz byt s terasou pri Sade Janka Kráľa - LEXXUS, a.s.

AKCIOVÁ PONUKA - Nadštandardný 3 iz byt s terasou pri Sade Janka Kráľa

Predaj, Bratislava - Petržalka

rozloha Byt
3-izbový
rozloha 134.33 m²
ulica Krasovského

3-izbový byt na predaj v Petržalke, Bratislava

Spoločnosť Lexxus, a.s. exkluzívne ponúka za zvýhodnenú cenu moderný nadštandardný 3 izbový byt vo vyhľadávanom rezidenčnom projekte Krasovského na brehu Dunaja pri Sade Janka Kráľa s výhľadom na hrad. Jedinečný a veľkorysý byt s celkovou výmerou 152,48 m2 sa nachádza na 8. nadzemnom podlaží s juhozápadnou orientáciou a nádherným výhľadom na zeleň parku, panorámu a dominanty mesta. Interiér s výmerou 134,33 m2 a logickou dispozíciou ponúka atraktívne bývanie pre náročnú klientelu s výbornou dostupnosťou, občianskou vybavenosťou a výnimočnou polohou. Byt je v kvalitnom štandarde s veľkoformátovými plastovými oknami, na južnej strane so zabudovanými vonkajšími automatickými žalúziami, má 5,20 m2 balkón z oboch spální a príjemnú terasku z dennej obývacej izby s výmerou 10,55 m2.
Dispozíciu bytu tvorí vstupná hala, dve nepriechodné spálne so vstupom na balkón, samostatná toaleta s práčkou, kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom, komora so sušičkou a veľkorysá denná obývacia izba s kuchynským kútom, jedálenským sedením a terasou. Byt je vďaka svojej nadštandardnej výmere dennej časti obývacej izby možné efektívne a jednoduché prerobiť na 4 izbový.
K bytu prislúcha pivničná kobka o výmere 2,30 m2 v cene bytu, tiež je možnosť dokúpiť 1-2 garážové státie/státia za cenu 25.000€/státie.


TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Krasovského, Bratislava - Petržalka, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GA-433

Podrobné informácie

8 / 20
134.33 m²
úplne prerobený
5.30 m²
10.55 m²
2.30 m²
vlastné vyhradené
plastové
juhozápadná

Napíšte nám