Zadanie realitného dopytu - LEXXUS, a.s., realitná kancelária
icon

Vyhnite sa chybám

O vašu nehnuteľnosť sa postaráme, ako by bola naša vlastná a vy sa nemusíte obávať prípadných omylov pri predaji či prenájme. Sme experti na nehnuteľnosti - tím špičkových maklérov, právnikov, ekonómov, analytikov a marketérov.

icon

Nepredávajte pod cenu

Pomôžeme vám s nastavením najvhodnejšej ceny vašej nehnuteľnosti, aby ste ju čo najrýchlejšie predali alebo prenajali.

icon

Potrebujete dobrého realitného právnika

Zmluvy, ktoré v prvom rade chránia vaše záujmy, to je istota v celom obchodnom procese. Spoľahnite sa na náš profesionálny právny servis. Ide predsa o veľa.

icon

Prezentácia predáva

Vašu nehnuteľnosť najskôr profesionálne nafotíme, pripravíme texty, ktoré predávajú a inzerát uverejníme všade tam, kde to má význam (realitné portály, facebook, newsletter...)

icon

Šetríme vás čas a nervy

Na obhliadky privedieme klientov s reálnym záujmom o kúpu či prenájom. Nemusíte riešiť žiadne telefonáty, vyjednávanie podmienok a dohadovanie termínov.

icon

Žiadna dovolenka navyše

Všetky potrebné papierovačky a doklady, ako napríklad kataster alebo odovzdanie nehnuteľnosti (vrátane jej súčastí - pivnica, parkovacie státie) novým majiteľom či zistenie stavu energií, vybavíme za vás.

icon

Prenájom bez starostí

Odovzdaním nehnuteľnosti nájomníkovi sa náš servis nekončí. U nás máte ročnú garanciu toho, že vám nájdeme nového nájomníka bez nároku na ďalšiu províziu.

icon

Koľko vás to bude stáť?

Doprajte svojej nehnuteľnosti LEXXUS, a pritom vás to nebude stáť ani o euro naviac. Neprekvapia vás žiadne skryté poplatky, od začiatku budete vedieť, na čom ste.

icon

Zverte sa do rúk profesionálom

Každý z našich klientov je pre nás jedinečný a rovnako dôležitý. Preto v LEXXUS-e pracujú naozaj len tí najlepší realitní makléri, ktorým nie je cudzia slušnosť a rešpekt. Príďte sa presvedčiť priamo k nám. Sme si istí, že budete odchádzať s dobrým pocitom.

Pridajte sa k viac ako 36 000 spokojným klientom

Postaráme sa aj o vašu nehnuteľnosť.

18 rokov skúseností na bratislavskom realitnom trhu

36 000 spokojných klientov

3 700 úspešných obchodov

452 miliónov EUR – objem zrealizovaných obchodov

ZADAJTE PONUKU

Chcete nám ponúknuť svoju nehnuteľnosť na predaj alebo prenájom? Vyplňte formulár a my sa vám čo najrýchlejšie ozveme.

Uveďte prosím, vlastnými slovami čo najdetailnejšie akú nehnuteľnosť ponúkate. Nezabudnite uviesť druh (byt, dom, pozemok...), lokalitu a približnú cenu nehnuteľnosti.

Po vyplnení formuláru je potrebné overiť reCAPTCHU, potvrdiť znenie súhlasu so spracovaním osobných údajov a následne odoslať.
polia označené * sú povinné
logo LEXXUS, a.s.

LEXXUS, a.s.

Miletičova 5, Bratislava, 821 08

+421 911 988 000

info@lexxus.sk všetky kontakty