JEDINEČNÁ POLOHA, ČAROKRÁSNE PROSTREDIE,PRÍRODNÉ KRÁSY VŠADE OKOLO VÁS - LEXXUS, a.s.
cesta-okolie-3.JPG
5-pohlad-dom-juh.JPG
cesta-okolie-2.JPG
cesta-okolie-1.JPG
+ 3 cesta-okolie-4.JPG

JEDINEČNÁ POLOHA, ČAROKRÁSNE PROSTREDIE,PRÍRODNÉ KRÁSY VŠADE OKOLO VÁS

Predaj, Ľubietová

rozloha Chata
rozloha 71 m²
ulica .

Chata na predaj v lokalite Ľubietová v Banskej Bystrici

Spoločnosť Lexxus, a.s. ponúka naozaj jedinečnú nehnuteľnosť, ktorá svojou polohou a svojím charakterom ponúka široké možnosti spôsobu využitia tohto pozemku ako celku.


Chata, ktorá je v pôvodnom stave sa nachádza v krásnej lokalite, ktorá ponúka množstvo možností pre relaxáciu a aktivity v prírode. Je umiestnená v blízkosti Poľany, ktorá je známa svojou nádhernou scenériou a turistickými trasami.
Okolie je bohaté na prírodné krásy, ako sú lesy, lúky a kopce. Môžete si vychutnať prechádzky v prírode, jazdu na bicykli alebo len oddychovať a relaxovať na slnečnom pozemku. Okolie je tiež ideálne pre milovníkov horskej turistiky a outdoorových aktivít.
Táto lokalita je tiež vhodná pre tých, ktorí hľadajú únik z rušného mestského života a chcú sa ponoriť do prírody a pokojného prostredia. Je to miesto, kde môžete nájsť harmóniu a rovnováhu medzi mestským a vidieckym životom.
Nech už hľadáte miesto na relaxáciu, stavbu vlastného domu alebo len únik do prírody, táto lokalita vám ponúka všetko, čo potrebujete. Nechajte sa očariť jej prírodnou krásou a objavte všetky možnosti, ktoré vám ponúka.

Pekný slnečný pozemok o výmere 4,1 ha (cca 170x240 m), ktorý je ako raj na zemi, leží na kopci uprostred prírody, čo znamená, že tu zažijete absolútny kľud a oddych. A aké výhľady! Z pozemku sa vám otvára nádherná panoráma Poľany. Môžete sa tešiť na slnečné dni a vychutnávať si tento raj na južnej strane. Prístup až k pozemku je po staršej asfaltovej ceste, k domu je to asi 50 m po lúke (rovina až mierny svah).
Murovaná chata s výmerou 71 m², ktorá je jednoducho úžasná. Áno, je v pôvodnom stave a potrebuje rekonštrukciu, ale predstavte si, akú krásnu rekreačnú chatu si z nej môžete vybudovať! A to ešte nekončí. Táto budova nemá inžinierske siete, ale má súpisné číslo, čo je veľmi dôležité.
Pozemok tvorí niekoľko susediacich parcel, ktoré tvoria jeden celok. Väčšina z nich je vedená ako TTP. Viac ako polovica z týchto parcel je zalesnená, takže nikdy nebudete mať problém s palivom na oheň. A keď už hovoríme o pozemku, musím spomenúť, že je čiastočne rovinatý a čiastočne vo svahu. A čo je ešte lepšie? Pozemkom preteká potok, čo pridáva do tohto miesta ešte viac kúzla.

A teraz si predstavte, že sa ocitnete na tejto úplnej samote. Žiadne rušivé hluky, žiadne susedné domy. Len vy, príroda a táto nehnuteľnosť. Až na vzdialené domy, ktoré sú približne 600 metrov vzdušnou čiarou od vás. Áno, toto je miesto, kde nájdete absolútny pokoj a súkromie.

Pre viac informácii ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0918 965 881

Predajná cena: 289.000,- €


TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

., Ľubietová, Banská Bystrica, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

Veronika Juríková

Veronika Juríková

senior real estate consultant

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

+421 918 965 881

veronika.jurikova@lexxus.sk Maklér má 33 ponúk

VJ-444

Podrobné informácie

41243 m²
pôvodný

Napíšte nám