Jedinečná príležitosť! Na predaj štýlová a historická vila Reim - LEXXUS, a.s.

Jedinečná príležitosť! Na predaj štýlová a historická vila Reim

Predaj, Trenčianske Teplice

rozloha Zvláštne nehnuteľnosti
20
rozloha 631 m²
ulica Hviezdoslavova

Zvláštne nehnuteľnosti na predaj v lokalite Trenčianske Teplice v Trenčíne

Jedinečná príležitosť! Na predaj štýlová a historická vila Reim, ktorá sa nachádza v srdci Trenčianskych Teplíc. Táto architektonická perla zo začiatku minulého storočia vás prenesie do čias plných šarmu a elegancie.

Ponúkam Vám na predaj štýlovú a historickú vilu Reim, ktorá sa pýši svojou výnimočnou polohou v srdci malebných Trenčianskych Teplíc. Zamilujte sa do tejto architektonickej perly zo začiatku minulého storočia, ktorá je synonymom nadčasového šarmu a elegancie.
Vila disponuje dvoma nadzemnými podlažiami, podkrovím a je podpivničená. Svojou históriou láka na širokú škálu využitia - pôvodne slúžila na ubytovanie kúpeľných hostí, potom ako slobodáreň pre susednú nemocnicu a čiastočne aj na zdravotnícke účely. Dnes je však otvorená novým príležitostiam - či už snívate o vlastnom hotely, alebo hľadáte priestor pre iný druh podnikania, táto vila vám poskytne všetko potrebné.

Budova je postavená z masívneho muriva, bez akýchkoľvek statických či funkčných porúch, a je pripojená na všetky inžinierske siete. Interiér vily potrebuje modernizáciu, čo vám poskytne jedinečnú príležitosť prispôsobiť si priestory podľa vlastných potrieb a vkusu.

V rokoch 1983 - 1985 bola dokončená rekonštrukcia fasády a strechy a v roku 2006 bola nainštalovaná nová vykurovacia sústava vo všetkých priestoroch. Suterén je postavený z masívneho kameňa a betónu a krov strechy je drevený a v perfektnom stave. V roku 2018 bola táto unikátna vila zapísaná ako Národná kultúrna pamiatka.

Vila Reim nie je len kúsok histórie, ale aj nehnuteľnosť s obrovským potenciálom. Neváhajte a kontaktujte ma pre viac informácií alebo obhliadku tejto unikátnej nehnuteľnosti. Uvidíte, že vás okúzli nielen svojou históriou, ale aj nesmiernym potenciálom, ktorý v sebe skrýva. Nechajte sa uniesť šarmom tejto nezameniteľnej vily a staňte sa jej novým majiteľom!

Lokalita:
Trenčianske Teplice sú jedným z najstarších a najkrajších kúpeľných miest na Slovensku. Nachádzajú sa v severnej časti Trenčianskej kotliny pod pohorím Strážovských vrchov. Mesto je známe predovšetkým vďaka svojim termálnym prameňom s liečivou vodou, ktorá sa používa pri liečbe reumatických ochorení. Kúpele Trenčianske Teplice sú obľúbeným miestom pre relax a regeneráciu.
Trenčianske Teplice sú tiež známe svojou bohatou kultúrnou ponukou. Každoročne sa tu koná Medzinárodný filmový festival Art Film Fest.
V okolí Trenčianskych Teplíc sa nachádza niekoľko turistických a cyklistických trás, ktoré vedú do okolitých Strážovských vrchov. Turisti môžu navštíviť aj blízky hrad Trenčín alebo si vychutnať krásne výhľady z vrcholu kopca Grófka.
V neposlednej rade, Trenčianske Teplice sú obľúbeným miestom pre turistov z celého sveta, čo predstavuje ďalšiu výhodu pre potenciálnych záujemcov o túto nehnuteľnosť. V bezprostrednej blízkosti vily sa nachádzajú všetky potrebné služby pre každodenný život - obchody, reštaurácie, kaviarne, školy, škôlky a zdravotnícke zariadenia. Navyše, v blízkosti je aj zastávka verejnej dopravy, čo umožňuje rýchle a pohodlné spojenie s okolitými mestami a obcami.

Viac info: 0918 965 881

Cena nehnuteľnosti: INFO V RK

TOPPONUKA

Video

Poloha nehnuteľnosti na mape

Hviezdoslavova, Trenčianske Teplice, Trenčín, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

Veronika Juríková

Veronika Juríková

senior real estate consultant

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

+421 918 965 881

veronika.jurikova@lexxus.sk Maklér má 23 ponúk

VJ-431

Podrobné informácie

neuvedené
20
336 m²
631 m²
336 m²
631 m²
osobné
aktívne
verejný vodovod
vlastné - plyn
tehla
drevené
asfaltová cesta

Napíšte nám