LEXXUS | 1i byt + park. státie, NOVOSTAVBA,Slnečnice-VILADOMY 36,66 m2 - LEXXUS, a.s.

LEXXUS | 1i byt + park. státie, NOVOSTAVBA,Slnečnice-VILADOMY 36,66 m2

Predaj, Bratislava - Petržalka

rozloha Byt
1-izbový
rozloha 31.25 m²
ulica Fialová

1-izbový byt na predaj v Petržalke, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka EXKLUZÍVNE na predaj NOVOSTAVBU 1 izbového bytu s veľkým exteriérom a vonkajším parkovacím státím v kvalitnom nízko-energetickom projekte Slnečnice- zóna VILADOMY, Fialová ul., poschodie 4/5, 5.NP, výťah.

Celková výmera bytu je 36,66 m2, vnútorná plocha bytu 31,25 m2 + loggia 5,41 m2,

POPIS:
-vstupná hala s poličkami(6,14 m2), vstavaná skriňa na mieru
-kúpeľňa s meneným sprchovým kútom aj umývadlom, WC Geberit (4,47 m2), pračka a sušička AEG
-kuchyňa (7,52 m2), rohová kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi: indukčná varná doska, el. rúra, mikrovlnka, umývačka riadu, barový pult so stoličkami, chladnička s mrazničkou
- obývacia izba (13,32 m2) polohovateľný TV držiak na stenu
- veľká loggia (5,41 m2).

Cena ďalej zahŕňa: bezpečnostné vstupné dvere, interiérové dvere so zárubňami, veľké francúzske plastové okná, laminátové parkety, dlažbu, obklady, sanitu, sprchový kút, batérie, klimatizácia Daikin, elektrické vonkajšie žalúzie s diaľkovým ovládaním.

Predmetný byt je orientovaný na západnú stranu a je situovaný v najžiadanejšej časti projektu SLNEČNICE v blízkosti lužného lesa a cyklistickej hrádze, parková úprava okolia.

Novovzniknutá moderná štvrť ponúka pre obyvateľov kombináciu mestského spôsobu bývania a zároveň blízkosti prírody s možnosťami aktívneho odpočinku.

V bezprostrednej blízkosti je už funkčné lokálne obchodné centrum SLNEČNICE MARKET (napr. Billa, lekáreň, 101 Drogérie, trafika) a farmárska tržnica Trch- (napr. gastro prevádzky, predaj zeleniny a ovocia, syrov, kvetinárstvo). Súčasťou objektu je aj športové centrum Leon.

Výborná dopravná dostupnosť a napojenie do centra mesta (MHD, v budúcnosti električka, Dolnozemská ul., Panónska ul., diaľničný obchvat),


Cena bytu vrátane uvedeného štandardu a vybavenia je 124.900,-EUR. V prípade záujmu je možnosť kúpy vonkajšieho parkovacieho státia v cene 16.000,-EUR,
kúpou VOĽNÝ, aj na HÚ.

TOPPONUKATOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Fialová, Bratislava - Petržalka, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-719

Podrobné informácie

4 / 5
31.25 m²
úplne prerobený
5.41 m²
vlastné vyhradené
plastové
západná

Napíšte nám