LEXXUS | 1i byt UNIQ Slnečnice, zóna Viladomy, BA V., 28,31 m2 - LEXXUS, a.s.

LEXXUS | 1i byt UNIQ Slnečnice, zóna Viladomy, BA V., 28,31 m2

Predaj, Bratislava - Petržalka

rozloha Byt
1-izbový
rozloha 28.31 m²
ulica Fialová

1-izbový byt na predaj v Petržalke, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka na predaj SKOLAUDOVANÝ 1 izbový byt s velmkýn exteriérom, pekným výhľadom a s dobrou orientáciou v kvalitnom nízkoenergetickom projekte UNIQ Slnečnice- zóna VILADOMY, Fialová ul., poschodie 3/7 NP, výťah.

Celková výmera bytu je 28,31 m2, vnútorná plocha bytu 23,51 m2, balkón 5,88 m2.

POPIS: vstupná chodba, kúpeľňa so sprchovým kútom, umývadlom a WC Geberit , obývacia izba s kuchynskou časťou a predprípravou na KL, východ na balkón.

Celková cena zahŕňa vysoký štandard: bezpečnostné vstupné dvere, interiérové dvere so zárubňami, veľké francúzske plastové okná, laminátové parkety, dlažba, obklady, sanita, sprchový kút, batérie, radiátory, optické rozvody KTV a internetu, predpríprava na vonkajšie elektrické žalúzie a klimatizáciu.

Jedinečná a zároveň posledná časť zóny Viladomy UNIQ ponúka nadštandardný dizajn a kvalitu bývania v novej štvrti a zároveň sa nachádza v blízkosti zelene a s dobrou dostupnosťou do centra.
Predmetný byt je orientovaný na východnú stranu s výhľadom do vnútrobloku až vo štvrtej línii od hlavnej cesty a v blízkosti lužného lesa a cyklistickej hrádze, parková úprava okolia, zeleň, multifunkčné ihriská a cyklochodníky, vonkajší gril pre obyvateľov atď.

Ponúka kvalitné bývanie , súkromie a tiché prírodné prostredie, výborná dostupnosť na obchvat mesta, diaľnicu, ako aj do centra mesta, občianska vybavenosť - potraviny, reštaurácia, lekáreň, MHD.

Novovzniknutá moderná štvrť ponúka pre obyvateľov kombináciu mestského spôsobu bývania a zároveň blízkosti prírody s možnosťami aktívneho odpočinku.


V bezprostrednej blízkosti je už funkčné lokálne obchodné centrum SLNEČNICE MARKET (napr. Billa, lekáreň, 101 Drogérie, trafika) a farmárska tržnica Trch- (napr. gastro prevádzky, predaj zeleniny a ovocia, syrov, kvetinárstvo). Súčasťou objektu je aj športové centrum Leon.
Výborná dopravná dostupnosť a napojenie do centra mesta (MHD, v budúcnosti električka, Dolnozemská ul., Panónska ul., diaľničný obchvat),
aj na HÚ.

Cena predmetného bytu v prevedení štandard je 127.900,-EUR + v pŕipade záujmu možnosť kúpy vonkajšieho parkovacieho státia pred domom, cena dohodou.

Aj na HÚ, ihneď k dispozícii, kúpou VOĽNÝ.
TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Fialová, Bratislava - Petržalka, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-740

Podrobné informácie

3 / 7
28.31 m²
úplne prerobený
5.88 m²
vlastné vyhradené
plastové
východná

Napíšte nám