LEXXUS | 2-izb. byt v Eurovea Tower s krásnym výhľadom, 18.p., parking - LEXXUS, a.s.

LEXXUS | 2-izb. byt v Eurovea Tower s krásnym výhľadom, 18.p., parking

Predaj, Bratislava - Staré Mesto

rozloha Byt
2-izbový
rozloha 59.05 m²
ulica Pribinova

2-izbový byt na predaj v Starom Meste, Bratislava

Spol. Lexxus ponúka na predaj 2-izbový apartmán vo výnimočnom projekte Eurovea 2 Tower na 18. poschodí s južnou orientáciou a krásnym výhľadom na Dunaj.

Apartmán:
- výmera 59,05 m2 (apartmán 49,16 m2, loggia 9,89 m2 )
- poschodie 18/45 p.
- pozostáva z priestrannej predsiene, obývačky s otvorenou dispozíciou kuchyne, spálne, z obidvoch izieb dostupnej loggie, kúpeľne so sprchovým kútom, umývadlom a toaletou. Vstup na balkón je tak z obývacej izby a ako aj zo spálne.
- kvalitné štandardné vybavenie: laminátová podlaha, v kúpeľni dlažba, bezpečnostné vchodové dvere, interiérové dvere so zárubňami, hliníkové okná s izolačným 3-sklom a klimatizácia obidvoch izieb.
- k bytu prislúcha pivničná kobka na -1.p. za 5.000€ k cene bytu
- 1 parkovacie státie na -1.p. v podzemnej rezidenčnej garáži je za 50.000€ k cene bytu
- cena celkovo s pivnicou a garážovým státím: 395.000 € (možnosť odpočtu DPH)

Tento výnimočný byt má presklenie až k podlahe a nádherný výhľad z každej izby. Unikátna je tiež terasa s presklenými zábradliami, ktoré nerušia výhľady na rieku a mesto. Vo vysokom štandarde bytu nechýba ani chladenie a tienenie priestorov, 6 najmodernejších rýchlovýťahov, luxusné koberce na chodbách a nádherná vstupná lobby s recepciou. Samozrejmosťou je aj prechod suchou nohou do nákupnej galérie Eurovea, kde nájdete všetky služby, vybavenosť a zábavu pre každodenný život (kaviarne, reštaurácie, obchody, banky, kino, fitnes centrum a pod..).

Eurovea Tower je dokončená v roku 2023 a už patrí medzi Ikony bratislavskej architektúry s elegantne ženským dizajnom. S výškou 168 metrov získala titul "prvý slovenský mrakodrap". Jej nádhernú siluetu zvýrazní cez deň hra svetla a tieňov, v noci zase pôsobivá iluminácia. Z výšky bude nahliadať na novú mestskú štvrť Eurovea City a brehy Dunaja. Tento projekt prinesie vysokokvalitné bývanie pre rodiny aj jednotlivcov v úzkej súdržnosti s všestrannou občianskou vybavenosťou. Prepojenie bývania so živými spoločenskými, kultúrnymi či športovými aktivitami dunajského nábrežia.
TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pribinova, Bratislava - Staré Mesto, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

Mgr. Zuzana Fialová, RSc.

Mgr. Zuzana Fialová, RSc.

senior real estate consultant

hovorím po slovenskyIo parlo ItalianoI speak englishIch spreche deutschmluvim česky

+421 948 516 005

zuzana.fialova@lexxus.sk Maklér má 26 ponúk

FI-440

Podrobné informácie

18 / 45
59.05 m²
úplne prerobený
9.89 m²
2.68 m²
hliníkové
juhozápadná

Napíšte nám