LEXXUS | 2-izb. byt v Eurovea Tower s krásnym výhľadom, 29.p., parking - LEXXUS, a.s.

LEXXUS | 2-izb. byt v Eurovea Tower s krásnym výhľadom, 29.p., parking

Predaj, Bratislava - Staré Mesto

rozloha Byt
2-izbový
rozloha 59.6 m²
ulica Pribinova

2-izbový byt na predaj v Starom Meste, Bratislava

Spol. Lexxus ponúka na predaj 2-izbový byt vo výnimočnom projekte Eurovea 2 Tower na 29.poschodí s južnou orientáciou a krásnym výhľadom na Dunaj.

Byt:
- výmera 59,6m2 (z toho balkón 8,4m2)
- poschodie 29/45 p.
- nadštandardne vybavenie: kuchynská linka, vstavaná skriňa na chodbe so zrkadlovými posuvnými dverami, vstavaná skriňa v spálni, dizajnový walk-in sprchový kú v kúpeľni, klimatizácia, presklený balkón.
- pozostáva z priestrannej obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou a 1 spálne, kúpeľne a samostatného WC. Vstup na balkón je tak z obývacej izby a ako aj zo spálne.
- k bytu prislúcha pivničná kobka za 5.000€ k cene bytu
- 1 parkovacie státie v podzemnej rezidenčnej garáži je za 50.000€ k cene bytu

Tento výnimočný byt má presklenie až k podlahe a nádherný výhľad z každej izby. Unikátna je tiež terasa s presklenými zábradliami, ktoré nerušia výhľady na rieku a mesto. Vo vysokom štandarde bytu nechýba ani chladenie a tienenie priestorov, 6 najmodernejších rýchlovýťahov, luxusné koberce na chodbách a nádherná vstupná lobby s recepciou. Samozrejmosťou je aj prechod suchou nohou do nákupnej galérie Eurovea, kde nájdete všetky služby, vybavenosť a zábavu pre každodenný život (kaviarne, reštaurácie, obchody, banky, kino, fitnes centrum a pod..).

Eurovea Tower je dokončená v roku 2023 a už patrí medzi Ikony bratislavskej architektúry s elegantne ženským dizajnom. S výškou 168 metrov získala titul "prvý slovenský mrakodrap". Jej nádhernú siluetu zvýrazní cez deň hra svetla a tieňov, v noci zase pôsobivá iluminácia. Z výšky bude nahliadať na novú mestskú štvrť Eurovea City a brehy Dunaja. Tento projekt prinesie vysokokvalitné bývanie pre rodiny aj jednotlivcov v úzkej súdržnosti s všestrannou občianskou vybavenosťou. Prepojenie bývania so živými spoločenskými, kultúrnymi či športovými aktivitami dunajského nábrežia.
TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pribinova, Bratislava - Staré Mesto, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

Mgr. Zuzana Fialová, RSc.

Mgr. Zuzana Fialová, RSc.

senior real estate consultant

hovorím po slovenskyIo parlo ItalianoI speak englishIch spreche deutschmluvim česky

+421 948 516 005

zuzana.fialova@lexxus.sk Maklér má 26 ponúk

FI-439

Podrobné informácie

vrátane provízie
29 / 45
59.6 m²
úplne prerobený
8.40 m²
hliníkové
južná

Napíšte nám