LEXXUS | 2i byt, loggia, ul. Štefana Králika, BA IV., 52 m2 - LEXXUS, a.s.

LEXXUS | 2i byt, loggia, ul. Štefana Králika, BA IV., 52 m2

Prenájom, Bratislava - Devínska Nová Ves

rozloha Byt
2-izbový
rozloha 52 m²
ulica Štefana Králika

2-izbový byt na prenájom v Devínskej Novej Vsi, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka exkluzívne na prenájom udržiavaný 2 izb. byt na ulici Štefana Králika, BA IV., Devínska Nová Ves, celková výmera 52 m2, loggia, poschodie 2/8, výťah, plastové okná, bezpečnostné vstupné dvere, laminátové parkety, pripojenie na internet a KTV.

POPIS: predsieň a komunikačná chodba so vstavanou skriňou so zrkadlom, samostatná spálňa, väčšia obývacia izba, staršia rohová kuchynská linka so spotrebičmi, východ na loggiu, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC Geberit.

Bytový dom prešiel kvalitnou rekonštrukciou: zateplenie, menené stúpačky a rozvody vody, nová vchodová brána - vstup na čip, nové schránky a spoločné priestory, nový výťah, orientácia bytu na svetové strany: VÝCHOD.

Kľudné a tiché prostredie v blízkosti lesa a športového areálu, pešia dostupnosť MHD, potraviny, škola, škôlka, zdravotné stredisko, pošta, dva byty na poschodí, slušní susedia, pekný výhľad, zeleň.

Byt je voľný od 01.07., je určený pre nefajčiarov, bez domácich zvierat, ideálny pre 1 osobu, maximálne 1 pár.

Cena mesačného nájmu: 520,-EUR/mesiac + energie 135,-EUR/mesiac/1 osoba vrátane internetu a KTV, spolu 655,- EUR/mesiac.

TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Štefana Králika, Bratislava - Devínska Nová Ves, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-533

Podrobné informácie

vrátane provízie
2 / 8
52 m²
čiastočne prerobený
verejné
čiastočne
plastové
východná

Napíšte nám