LEXXUS | 2i NADŠTANDARDNÝ byt, NOVOSTAVBA , BA IV., 48,83 m2 - LEXXUS, a.s.

LEXXUS | 2i NADŠTANDARDNÝ byt, NOVOSTAVBA , BA IV., 48,83 m2

Prenájom, Bratislava - Karlova Ves

rozloha Byt
2-izbový
rozloha 48.83 m²
ulica Rudolfa Mocka

2-izbový byt na prenájom v Karlovej Vsi, Bratislava

Realitná spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka na prenájom NADŠTANDARDNÝ 2 izbový byt v projekte CUBICON GARDENS , BA IV., Karlova Ves, poschodie 4/7, 5. NP, celková výmera 48,83 m2, z toho vnútorná výmera bytu 42,56 m2 + balkón 3,73 m2 + pivnica 2,54 m2, výťah, kamerový systém, vstup na magnetický čip, kolaudácia 2021.

ŠTANDARD:
hliníkové okná s vonkajšími elektrickými žalúziami, podlahové kúrenie, vstupné bezpečnostné dvere, podlahy: kvalitné drevené parkety, sociálne priestory - obklady, dlažba, sanita, kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi, vstavaná šatníková skriňa , interiérové dyhové dvere a zárubne, digitálny termostat, nábytok na mieru, závesy .

POPIS:
predsieň a komunikačná chodba s odkladacím priestorom, kuchyňa s KL na mieru a vstavanými spotrebičmi, zásuvné dýhové dvere do denného obývacieho priestoru s východom na balkón, spálňa,
kúpeľňa s umývadlom a vaňou, samostatné WC s umývadlom, pivnica sa nachádza na -1.poschodí .

Výborná dispozícia a riešenie interiéru . Predmetný byt sa predáva kompletne zariadený kvalitným nábytkom a vybavením , orientácia JZ.

Výnimočnosť predmetnej nehnuteľnosti spočíva na jednej strane zabezpečeným súkromím pre obyvateľov s vlastným upraveným átriom s parčíkom s lavičkami , detským aj športovým ihriskom a zeleňou , zároveň pešou dostupnosťou
k susednému obchodnému centru CUBICON, kde sa nachádza kompletná občianska vybavenosť (34x obchody, 11x služby, 15x gastro) napr. potraviny Billa, drogéria DM, lekáreň, kaviarne, reštaurácie, služby, banky, obchody, kníhkupectvo, ručné čistenie automobilov, Fun city).

Výborná poloha a dopravné napojenie na diaľničný obchvat mesta , v pešej dostupnosti Poliklinika Mlynská dolina, MHD, ZOO.


Cena mesačného nájmu nehnuteľnosti vrátane moderného a štyloveho zariadenia je 730,-EUR/mesiac + 150, EUR/mesiac energie, spolu 880,-EUR/mesiac.

Ihneď voľný.


V prípade záujmu o bližšie informácie respektíve obhliadku nehnuteľnosti nás kľudne kontaktujte.
TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Rudolfa Mocka, Bratislava - Karlova Ves, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-744

Podrobné informácie

4 / 7
48.83 m²
úplne prerobený
áno - 1
verejné
zariadený
hliníkové
juhozápadná

Napíšte nám