LEXXUS | 4i byt EXKLUZÍVNE, Karola Adlera, 77 m2 - LEXXUS, a.s.

LEXXUS | 4i byt EXKLUZÍVNE, Karola Adlera, 77 m2

Predaj, Bratislava - Dúbravka

rozloha Byt
4-izbový
rozloha 77 m²
ulica Karola Adlera

4-izbový byt na predaj v Dúbravke, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka EXKLUZÍVNE na predaj príjemný 4 izb. byt v kľudnej a vyhľadávanej časti Dúbravky, BA IV., ul. Karola Adlera, poschodie 5/8, 3 byty na poschodí, nový výťah.

Celková výmera je 77 m2, z toho vnútorná výmera bytu vrátane pivničnej kobky (1,36 m2) je 74,41 m2 + loggia 3m2.

POPIS:

-predsieň (9,25 m2)

-samostatné WC (0,95 m2)

-kúpeľňa (2,57 m2) s vaňou, umývadlom a

-spálňa (12,42 m2)

- izba (13,10 m2)

-obývacia izba (17,60 m2)

-zasklená loggia (3 m2)

-kuchyňa (8,87 m2)

- izba (8,29 m2)


ŠTANDARD:

plastové okná so žalúziami a sieťkami, vstupné bezpečnostné dvere, klimatizácia Samsung, kuchynská linka - kombinovaný sporák Electrolux, chladnička s mrazničkou Whirlpool, mikrovlnka Whirlpool, pračka Whirlpool, menené elektrické rozvody, plávajúce podlahy, šatnikové skrine na mieru v predsieni a v izbe, v obývacej izbe a v predsieni znížené a izolované stropy, taktiež je realizovaná izolácia severnej steny v spálni, optický internet a KTV.

Bytový dom je po kompletnej rekonštrukcii: zateplenie, nová strecha, vyregulované kúrenie, menené stúpačky, nový výťah, 2x vstupná brána na čip, nové zvončeky aj schránky, plastové okná v spoločných priestoroch.

Udržiavaný, kľudný a čistý vchod, slušní susedia, upravené okolie domu, lavičky, zeleň.

Veľmi kľudná a tichá lokalita v prostredí zelene na skok od „starej“ Dúbravky cca 2 min. peši, jednosmerná ulica, v bezprostrednej blízkosti sa nachádza parčík, nový multifunkčný športový areál, park Pekníkova, výborná a kompletná občianska vybavenosť v pešej dostupnosti škola, materská škola , zdravotné stredisko, OC SARATOV: pošta, potraviny BILLA, 2x lekáreň, služby, reštaurácia, kaviareň, úplne nový multifunkčný športový areál pre verejnosť v areáli elektrotechnickej školy Karola Adlera - bežecká tartanová dráha, futbalové ihrisko, tenisové kurty.

Mestská časť Dúbravka ako aj blízkosť prírody- Malé Karpaty s vyhliadkovou vežou na Devínskej Kobyle, ponúka rôzne športové aktivity- cyklistické a turistické trasy, zimný štadión, 2x bedmintonová hala, 2 futbalové ihriská, tenisové kurty, kúpalisko.

Byt má veľmi príjemnú atmosféru, predáva sa čiastočne zariadený, orientácia na dve (2) svetové strany, 2 izby (spálňa a detská izba) na VÝCHOD, obývacia izba s loggiou, kuchyňa a menšia izba na ZÁPAD.

Aj na HÚ, 100% právny stav.

Poloha nehnuteľnosti na mape

Karola Adlera, Bratislava - Dúbravka, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-705r

Podrobné informácie

5 / 8
77 m²
čiastočne prerobený
3 m²
verejné
plastové
východná

Napíšte nám