LEXXUS | 4i byt v zateplenom dome vo vyhľadávanej lokalite - Petržalka - LEXXUS, a.s.

LEXXUS | 4i byt v zateplenom dome vo vyhľadávanej lokalite - Petržalka

Predaj, Bratislava - Petržalka

rozloha Byt
4-izbový
rozloha 88.5 m²
ulica Vígľašská

4-izbový byt na predaj v Petržalke, Bratislava

LEXXUS | exkluzívne ponúka, priestranný 4 –izbový, byt v kompletne zrekonštruovanom bytovom dome s dobrou dispozíciou vo vyhľadávanej lokalite blízko Parku, ulica Vígľašská (BA V).

Kompletne zariadený byt s plastovými oknami má rozlohu 88,5 m2 vrátane loggie a pivnice (1,65m2), je situovaný na 1./8. posch. s moderným výťahom a novými vstupnými priestormi na čip. Slnečný byt s bezpečnostnými vstupnými dverami ponúka priestrannú halu, z ktorej sa vstupuje do izieb. Nápaditá úprava krásne presvetlila denný priestor obývacej izby, s bodovými svetlami a haly. Kuchyňa plne zariadená zánovnou linkou so spotrebičmi plynule spojená s otvoreným priestorom bývalej loggie. Tým kuchyňa získala samostatný jedálenský priestor. Príjemné spálne sú situované do tichého Parku alebo do tichej ulice. Praktická kúpeľňa s priestrannou vaňou a veľkým umývadlom so skrinkou a úložným priestorom. Toaleta je samostatná. Prevažne južný byt s nízkymi nákladmi sa predáva kompletne zariadený!

Dominantou okolia je Park s rozlohou viac ako 30.000m2 bez prístupu áut, teda ideálne miesto pre aktívne trávenie voľného času aj s domácimi maznáčikmi alebo len ako veľké ihrisko pre deti v náručí bytových domov. Ako pozitívny príspevok minulosti, keď sa deti mohli bez obáv hrať vonku.. Toto všetko s priamym výhľadom z bytu!

V tesnej blízkosti ponúka vyhľadávaná lokalita detské ihrisko Jama, Streetworkout pre všetkých alebo oplotený výbeh pre psov prípadne nákupné stredisko Lidl. Edukáciu na vysokej úrovni ponúka Súkromná základná škola – Narnia, materské či základné školy. O pár krokov ďalej máme k dispozícii rekreačné jazero Draždiak, obľúbenú cyklistickú hrádzu, nemocnicu a v neposlednom rade aj futbalový klub- MŠK Iskra Petržalka a samozrejme kompletnú občiansku vybavenosť nájdeme aj v blízkych Slnečniciach. Mobilitu zabezpečuje zástavka autobusov, len pár krokov od domu, budúca električka s blízkou zástavkou či skvelé dopravné napojenie na hlavné cestné ťahy.


TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Vígľašská, Bratislava - Petržalka, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GE-565

Podrobné informácie

1 / 8
88.5 m²
po rekonštrukcii
áno - 1
1.65 m²
verejné
plastové
juhozápadná

Napíšte nám