LEXXUS | 4i dom - celoročne obývateľná chata, Nová ul., Stupava, 1262m - LEXXUS, a.s.

LEXXUS | 4i dom - celoročne obývateľná chata, Nová ul., Stupava, 1262m

Predaj, Stupava

rozloha Chata
4-izbový
rozloha 120 m²
ulica Nová

Chata na predaj v lokalite Stupava v Malackách

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 4 izbový dom- celoročne obývateľnú rekreačnú chatu s možnosťou prihlásenia trvalého pobytu s PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM s JEDINEČNOU POLOHOU priamo pri lese v obci STUPAVA, Nová ulica.

Prístupová obecná asfaltová komunikácia, 2x vstup z prednej aj zadnej časti pozemku.

Celková výmera pozemku je 1262 m2, úžitková plocha nehnuteľnosti je 120 m2 + vonkajšia terasa + loggia.

Kolaudácia v roku 2014, rekonštrukcia v roku 2018 aj v roku 2022, stavebný materiál tehla + zateplenie, sedlová strecha – pálená škridla.

Orientácia na svetové strany: JZ

Štandard: veľké-francúzske 3 komorové plastové okná , vonkajšie elektrické žalúzie s diaľkovým ovládaním na prízemí, podlahové kúrenie – elektrické na 1.NP prízemí a 2.NP poschodí + krb s prieduchmi, podlahy: laminátové parkety a dlažba, predpríprava na klimatizáciu, optický internet Telekom, kamerový systém- domáci video vrátnik, otváracia kovová vstupná brána, predpríprava na fotobunku.

V roku 2022- keramické dotykové vypínače, digitálne termostaty, vonkajšia terasa s altánkom, v exteriéri voda a elektrina, exteriérová solárna lampa, 2023- nová indukčná varná doska,

Inžinierske siete: elektrina 400 V, kanalizácia, mestská voda,

POPIS:

Prízemie 1.NP:
Vstup, denná časť pozostáva z obývacieho priestoru, krbu a kuchynskej časti: kuchynská linka na mieru so spotrebičmi: indukčná varná doska, el.rúra, mikrovlnka, chladnička s mrazničkou, špajza respektíve technická miestnosť: elektrický kotol so zásobníkom, pračka so sušičkou, schodisko

Poschodie 2.NP: (vstup je možný samostatne zo zadnej časti objektu)

schodisko, komunikačná chodba, spálňa, hosťovská izba, kúpeľňa s WC, veľká loggia s prístupom z oboch izieb, schodisko
Obytné podkrovie 3.NP: pekný open space priestor s presklením dvoma atyp. oknami.

Nízke mesačné náklady: elektrina: zálohový predpis 150,-eur/mesiac, preplatok za rok 2022 cca 350,-eur, mestská voda: zálohový predpis 40,-eur/mesiac, preplatok za rok 2022 cca 250,-eur.

Nehnuteľnosť svojou polohou ponúka majiteľovi VÝNIMOČNÉ spojenie bývania a priameho dotyku s prírodou s krásnym výhľadom na zeleň a stromy.
Nachádza v zástavbe rodinných domov a chát s dobrou dostupnosťou a prístupovou obecnou asfaltovou komunikáciou.

Predná –vstupná časť pozemku je svahovitá , horná časť pozemku, kde sa nachádza vonkajšia terasa s hlavným objektom je rovinatá .

Nehnuteľnosť je určená pre klienta, ktorý vyhľadáva nádherné, úplne tiché a pokojné prostredie priamo v lone prírody, ale zároveň v blízkej dostupnosti občianskej vybavenosti obce Stupava.

Kompletná občianska vybavenosť : základná škola, materské školy, základná umelecká škola, potraviny, reštaurácie, kaviarne. V pešej dostupnosti sa nachádza futbalové ihrisko, športová hala, park s kaviarňou

Stupava patrí, vďaka svojej vynikajúcej polohe a prírodnému a kultúrnemu bohatstvu, medzi najnavštevovanejšie mestá a obce na Záhorí. Leží v bezprostrednej blízkosti prírodných rezervácií, cyklotrás a turistických chodníkov, ktoré v každom ročnom období priťahujú početných turistov a cyklistov. Z východnej strany mesto susedí s pohorím Malých Karpát a turisticky obľúbeným hradom Pajštún.

Voľné dohodou.

V prípade záujmu o ďalšie informácie alebo o obhliadku nás kľudne kontaktujte.
TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Nová, Stupava, Malacky, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-729

Podrobné informácie

vrátane provízie
3
1262 m²
120 m²
po rekonštrukcii
vlastné vyhradené
plastové
svahovitý
asfaltová cesta

Napíšte nám