LEXXUS | 4i NADŠTANDARDNÝ PASÍVNY RD, Rovinka , Repková ul., 240 m2 - LEXXUS, a.s.

LEXXUS | 4i NADŠTANDARDNÝ PASÍVNY RD, Rovinka , Repková ul., 240 m2

Predaj, Rovinka

rozloha Rodinný dom
4-izbový
rozloha 109.13 m²
ulica Repková

Rodinný dom na predaj v lokalite Rovinka v Senci

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka EXKLUZÍVNE na predaj kvalitný nízko nákladový NADŠTANDARDNÝ 4- izbový rodinný dom pre náročnejšieho klienta vo vyhľadávanej novej a tichej časti obce Rovinka pri hrádzi - Repková ul, NOVOSTAVBA, kolaudácia 2019, energetický certifikát B.

Celková výmera pozemku je 240 m2, z toho záhrada 174 m2, úžitková plocha nehnuteľnosti je 109,13 m2 + terasa 25 m2, spolu 134,13 m2.
Na predmetnom LV je nehnuteľnosť zapísaná ako rodinný dom s 2 bytovými jednotkami respektíve mezanínový byt.

POPIS:


1.NP Prízemie: vstupná hala so vstavanou skriňou (4,50 m2), hosťovské WC s umývadlom + technická miestnosť (3,10 m2), komunikačná chodba (2,80m2), schodisko s podsvietením (2,70m2), komora (3,80 m2), obývacia izba (29,80 m2) s kuchynskou časťou (8,10 m2) a východom na terasu (25 m2).

2.NP Poschodie: schodisko (4,90 m2), komunikačná chodba (3,70m2), spálňa s nábytkom na mieru a šatníkom (14,70 m2), izba (12,40 m2), detská izba (11,40 m2), hlavná kúpeľňa s WC, vaňou a sprchovým kútom (7,30 m2).

Stavebný materiál YTONG 30 cm + zateplenie, okná a balkónové dvere SALAMANDER antracit s izolačným trojsklom, päť-komorový systém, vonkajšie el. žalúzie LOMAX, sieťky na oknách, vchodové plastové dvere, terasa- zámková dlažba a hliníková pergola s tieniacim systémom, v prednej časti sa nachádza hliníková pergola Gazebo s možnosťou zasklenia, klimatizácia SAMSUNG 2x interiér + 1x vonkajšia jednotka, optický kábel Telekom s rozvodmi v každej izbe, kamerový systém s ozvučením v prípade aktivácie alarmu, domáci vrátnik, studňa , závlaha, 2x vonkajšia zásuvka a 400V zásuvka na dobíjanie elektromobilu, 3x parkovacie státie na pozemku, brána na diaľkové ovládanie, vonkajšie LED osvetlenie so šero spínačom.

Interiér: nábytok na mieru, vstavané skrine s hliníkovými profilmi, KL EGGER na mieru so vstavanými spotrebičmi Whirpool, zásuvky s dobehom, laminátové parkety KAINDL DUB so 4V drážkou, kvalitná sanita, obklady a dlažba.

Kúrenie: podlahové vykurovanie- elektrické termokáble DEVI, nové digitálne smart termostaty 2x 1.NP + 2x 2.NP, v obývacej časti piecka.
Na streche sa nachádza práve zrealizovaná a funkčná FOTOVOLTAIKA – 10 ks nezávislých solárnych panelov, ktoré svojou prevádzkou vytvárajú nákladmi energeticky pasívnu nehnuteľnosť.

Nehnuteľnosť respektíve jeho prevádzka je aktívna v SMART systéme s ovládaním cez WIFI: elektrické žalúzie, klimatizácia, závlaha, kamerový systém, kúrenie, solárne panely atď.
IS: elektrina 400 V, kanalizácia, mestská voda, studňa.

Orientácia na svetové strany: JV

Nehnuteľnosť sa nachádza v najžiadanejšej časti obce priamo pri cyklistickej hrádzi , na konci ulice sa nachádza detské ihrisko, v pešej dostupnosti do 5-7 min. kompletná občianska vybavenosť: základná škola, škôlka, potraviny, reštaurácie, kaviarne, zastávka SAD (10 min. intervaly do Bratislavy).

Dokončením diaľnice D4R7 sa zmenila a výrazne skrátila časová dostupnosť respektíve dopravná situácia smerom do ako aj z Bratislavy, ktorá je v súčasnosti už plynulá a bez zdržania.

Voľné dohodou, LV bez tiarch, financovanie čiastočne aj na HÚ.

V prípade záujmu o obhliadku alebo doplňujúce informácie nás kľudne kontaktujte.
TOP PONUKA TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Repková, Rovinka, Senec, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GR-727

Podrobné informácie

2
240 m²
109.13 m²
úplne prerobený
25 m²
vlastné vyhradené
B
plastové
rovina
asfaltová cesta

Napíšte nám