LEXXUS | Exkluzívny 4 izbový byt s terasou v projekte PARKVILLE - LEXXUS, a.s.

LEXXUS | Exkluzívny 4 izbový byt s terasou v projekte PARKVILLE

Predaj, Bratislava - Nové Mesto

rozloha Byt
4-izbový
rozloha 109.35 m²
ulica Strážna

4-izbový byt na predaj v Novom Meste, Bratislava

Spoločnosť LEXXUS, a.s. exkluzívne ponúka príjemný 4 izbový byt s terasou a krásnym výhľadom vo výnimočnom rezidenčnom komplexe PARKVILLE na Kolibe. Bytový dom v uzavretom súkromnom areáli plnom zelene spĺňa najvyššie štandardy a očakávania mestského bývania v blízkosti prírody. Klimatizovaný byt s podlahovou plochou 109,35 m2 a slnečnou teraskou 9,35 m2 sa nachádza na 3. nadzemnom podlaží zo 4., teda pod strešným penthousom. Nádherne presvetlený interiér s veľkoformátovými drevenými oknami a vonkajším tienením ponúka rodinné bývanie pre náročnú klientelu. Štandard bytu je vo veľmi dobrej kvalite a kondícii, všade sú drevené parkety v kombinácii s dlažbou v kúpeľniach, nástenné radiátory v kombinácii s podlahovými konvektormi, zabezpečený alarmom. Kuchynská linka na mieru so všetkými spotrebičmi, vstavané skrine či kompletne novo zariadená detská izba sú súčasťou výbavy a zariadenia.
Dispozíciu bytu tvorí vstupná hala s komorou, hlavná spálňa s kúpeľňou a toaletou, chodba s práčovňou a vstavanou skriňou, kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a druhou toaletou, priestranná obývacia izba s jedálňou, kuchynským kútom a terasou.
K bytu je prislúcha garážové státie, ktoré je možné dokúpiť v cene 45.000€. V prípade záujmu o dve parkovacie státia, je možnosť kúpiť druhé státie po vzájomnej dohode. TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Strážna, Bratislava - Nové Mesto, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

GA-438

Podrobné informácie

3 / 4
109.35 m²
čiastočne prerobený
9.35 m²
vlastné vyhradené
drevené
juhozápadná

Napíšte nám